Kategoriler

Üreticiler

Son Baktıklarınız

Son Yazılar

Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

"Teklif Al "

LG 55VL5F-A Video Wall

Yeni ürün

LG 55VL5F-A  55" Video Wall Ekran

  • Parlaklık (Tipik): 500 cd/m²
  • Çerçeve: 2,25 mm (Üst/Sol), 1,25 mm (Alt/Sağ)
  • Derinlik: 93,1 mm
  • Arayüz: HDMI (2)/DP/DVI-D/USB/RS232C/RJ45/Audio/IR

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

Teknik Özellikler

Markalar LG
Kategori Video Wall Ekran
Çözünürlük 1920x1080 FULL HD
Kontrast 1200:1
Görüntü Oranı 16:9
HDMI Var
Kg 30.5 Kg.
Garanti Süresi 2 Yıl
Boyutları (WxHxD) 1.213,4 x 684,2 x 93,1 mm
3.5mm Stereo Mini Jack Var
DVI-D Var
DisplayPort Var
Genel Özellikler Harici Medya Oynatıcı Takılabilir Evet (MP500/MP700)
Panel Teknolojisi IPS
Ekran Boyutu 55''
Parlaklık [cd m²] 500
Tepki Süresi [ms] 8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm) 3.5
RS232 Var
RJ-45 Var
Görüş açısı [°] 178/178

Ürün Açıklaması

Ultra Dar Çerçeve ile Son Derece Sürükleyici

VL5F serisi, çerçeveden çerçeveye 3,5 mm’lik genişliği sayesinde sizi içine alan büyüleyici bir ekran sağlarken, olağanüstü IPS paneli her açıdan net bir görüntü sunar. Olağanüstü düzeyde çekici ve son derece işlevsel tasarımıyla, çeşitli iş ortamlarında reklam ve bilgi sunmak için kullanılabilir.

Ultra Dar Çerçeveli Kesintisiz Geniş Ekranlar

Ultra dar çerçeve, dinamik içeriği etkin bir şekilde sunmak ve izleyicilerin ilgisini çekmek için görsel olarak çarpıcı bir dijital duvar oluşturur. Oluşturduğu büyük ekran yoldan geçenlerin dikkatini çekmek için yeterlidir.

Görüntü Boşluğu Azaltma

VL5F serisinin sahip olduğu görüntü iyileştirme algoritması, video oynatılırken ekranlar arasındaki görüntü boşluklarını daraltır. Çerçeve sınırlarında bulunan nesneler ayarlanarak kesintisiz izleme deneyimi sunar.

Daha Yüksek İzleme Açısı

Genellikle göz seviyesinden daha yükseğe yerleştirilen büyük ekranlar, video wall için gerekli olan homojen resim kalitesini sağlar. VL5F serisinin izleme açısı, ekranda bozulma olmaksızın canlı renklerin gösterilmesini sağlayacak kadar yüksektir.

Daha Geniş İzleme Açısı

Bilindiği gibi, LG IPS panel teknolojisi, sıvı kristallerin daha iyi kontrol edilmesine ve bu sayede ekranın neredeyse her açıdan izlenebilmesine olanak sağlar. Bu yüzden VL5F serisi, izleme pozisyonundan bağımsız olarak gerçekçi renklerle daha çok izleyicinin dikkatini çekmeyi ve onları büyülemeyi başarır.

Kolay Renk Ayarı

İçeriğe bağlı olarak, ekranın renk sıcaklığı bir uzaktan kumanda ile 100K'lık artışlarla kolayca ayarlanabilir.

Basit Beyaz Dengesi Ayarı

Geleneksel video wall’larda, beyaz dengesi sadece “tam beyaz” modda ayarlanabilir. Ancak VL5F serisi, gri skalasının her değerini değiştirmenize olanak tanıyarak daha ayrıntılı ve hassas beyaz dengesi ayarı elde etmenizi sağlar.

Kullanıcı Dostu Menü Yapısı

Menü yapısı ticari kullanım için optimize edilmiştir. Yaklaşım akışlarını basitleştirir ve benzer işlevleri birlikte gruplandırarak kullanım kolaylığı için daha sezgisel bir Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) kullanır. Bu sayede kullanıcılar, istenen işlevleri keşfederken ve ekranları yönetirken hata yapmaktan kaçınabilir.

Sezgisel GUI

GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) kullanıcıların diğer ayarlara kolaylıkla geçmesini sağlayan dört yönlü navigasyon kumandası ile dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcılar ekranlarını nispeten uzaktan kontrol etmek istediklerinde ihtiyaç duyulan daha iyi görünürlük için daha büyük yazı tiplerini kullanır.

Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: