Kategoriler

Üreticiler

Son Baktıklarınız

Son Yazılar

Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

"Teklif Al "

NEC MultiSync UN551VS 55" Video Wall Ekran

60004056

Yeni ürün

Panel Teknolojisi S-IPS
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık [cd/m²] 500
Çalışma saatleri 24/7

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

Teknik Özellikler

Markalar Sharp / NEC
Kategori Video Wall Ekran
Çözünürlük 1920x1080 FULL HD
Kontrast 150000: 1
Görüntü Oranı 16:9
HDMI Var
Kg 26 Kg.
D-Sub 15 pin (VGA) Var
3.5mm Stereo Mini Jack Var
DVI-D Var
DisplayPort Var
Panel Teknolojisi S-IPS
Ekran Boyutu 55"
Parlaklık [cd m²] 500
Tepki Süresi [ms] 8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm) 1.8
Çalışma Süresi (Gün/Saat) 7/24
RS232 Var
OPS Yuvası Var
LAN 100Mbit Var

Ürün Açıklaması

Yeni çerçevesiz tasarım, çoklu birleşik ekranlarda tamamen homojen bir görüntü sağlayan tamamen düz kesintisiz bir dijital kanvas oluşturur. Devasa dijital yüzey, izleyiciniz için ekran başına sadece 0,9 mm'lik minimum görüntü kesintisi ile engelsiz bir izleme deneyimi yaratıyor. S-IPS paneli, hem yatay hem de dikey yönde üstün görüntü kalitesi ve mükemmel renk üretimi sağlar ve izleyici geçtikçe sürekli değişen aşırı görüş açılarında bile mükemmel görüş sağlar. 500 cd / m² parlaklık seviyesindeki mesajınız, kontrol edilebilir ortam ışığı durumlarında zahmetsiz okunabilirlikle iyi karşılanacaktır. Gelişmiş akıllı özellikler seti, ekranların kurulumunu ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve önemli ölçüde azaltılmış bakım gereksinimlerini destekler. 

MultiSync® UN551VS, perakende ortamlarında, kurumsal uygulamalarda, hızlı servis restoranlarında ve diğer tüm ortak alanlarda çarpıcı görüntü sergileme yüzeyleri için mükemmel bir seçimdir. 

 • Kesintisiz Video Duvar Yüzeyi - sadece 0,9 mm minimum etkin olmayan ekran alanı ile çerçevesiz tasarım sayesinde mükemmel görsel görünüm ve görüntü homojenliği.
 • Azaltılmış Kurulum ve İşletim Maliyetleri - yüksek enerji tasarruflu LED arkadan aydınlatmalı ekran, düşük güç tüketimi, daha uzun arka ışık ömrü ve kolay taşıma, montaj ve entegrasyon için daha hafif tasarım sağlar.
 • Büyük Ölçekli Akıllı Yolu mükemmel derecede ayrıntılı Görüntüler - yerel UHD Daisy Chaining, kullanıcının tek bir UHD görüntüsü veya 4 farklı Full HD kaynağı ile UHD video duvarları oluşturmasını sağlar.
 • Kolay Kurulum - Otomatik TileMatrix, kurulum sırasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Tüm duvarın kurulumunu tamamlamak için sadece bir ekranı yapılandırın.
 • Kusursuz Görsel Deneyim - FrameComp, hızlı hareket eden içerik için çok önemli olan ve içeriği tüm video duvarı boyunca senkronize ederek çarpıcı bir görüntü yaratan kesintisiz bir görünümü destekler.
 • Güvenilir renk üretimi - 10 bit renk performansı, olağanüstü görüntüleme açıları ve donanımda kalibre edilebilir LUT nedeniyle, izleyiciler sürekli olarak doğru görüntü oluşturma işleminden yararlanır.
 • Video Duvarlarının Güvenli Güvenilirliği ve Uzun Ömürü - benzersiz NEC ısı yönetim sistemi, kullanıcının ekranın içindeki ısıyı izlemesini ve kontrol etmesini sağlar.
 • Çoklu Ekran Yönetim Yazılımını Ücretsiz İndirin - NaViSet Administrator 2 ile tüm bağlı ekran cihazlarınızı merkezi bir konumdan yönetebilirsiniz.
 • Çekici Resim Sunumu - ekran, video duvarının tamamında tutarlı bir resim sunumu sağlamak için kalibre edilmiş donanım rengi ve parlaklığı olabilir.
 • Sürekli İş Akışı - 7/24 operasyonel performansla kritik görev uygulamaları için güvenilir ve emniyetli
 • OPS Kablosuz Genişletme ile Geleceğe Hazır - çeşitli Slot-in PC'lerimizden birini, sinyal arayüzlerini ve diğer OPS uyumlu ürünlerden birini harici kablo veya cihazlara gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde entegre ederken ekranınızın gücünü istediğiniz zaman yükseltin.

Ürün Broşürü

2

NEC UN551VS Teknik Bilgiler.

Ürün Broşürü (0)

Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: