Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi: S-PVAÇözünürlük:...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004405
Yeni ürün
Panel Teknolojisi: S-PVA
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık: [cd/m²] 500
Çalışma saatleri: 24/7
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync V404-RPi 40" Geniş Format Ekran
Panel Teknolojisi: S-PVA
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık: [cd/m²] 500
Çalışma saatleri: 24/7
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Ekranlar |
| Çözünürlük | 1920x1080 FULL HD |
| Kontrast | 4000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| Kg | 17.6 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Var |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | S-PVA |
| Ekran Boyutu | 40'' |
| Parlaklık [cd m²] | 500 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| RS232 | Var |
| OPS Yuvası | Var |
| microSD | Var |
| LAN 100Mbit | Var |
BAĞLANTI
| Giriş Video Analog | 1 x VGA |
| Giriş Dijital Video | 1 x DVI-D (HDCP'li); 2 x DisplayPort (HDCP ile); 2 x HDMI (HDCP ile) |
| Ses Giriş Analog | 2 x 3,5 mm jak |
| Dijital Ses Girişi | 2 x DisplayPort; 2 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | 1 x LAN 100Mbit; 1 x Uzaktan Kumanda (3.5 mm jak); 1 x RS232 |
| Giriş Verileri | 1 x microSD (MediaPlayer); 1 x USB 2.0 (MediaPlayer); 1 x USB 2.0 (Servis); 1 x USB B Tipi (Giriş); 2 x USB 2.0 (Hesaplama Modülü, 1 x 5V / 2A powered) |
| Dijital Video Çıkışı | 1 x DisplayPort (döngü: DisplayPort, OPS slot PC'si) |
| Çıkış Sesi Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Çıkış kontrolü | 1 x LAN 100Mbit |
| OPS Yuvası | Slot Teknolojisi: Açık takılabilir özellik (NEC / Intel OPS standardı) |
| OPS Maks. Akım / Güç Tüketimi [A / W] | 10/61 |
| Hesaplama Modülü Yuvası | Slot Teknolojisi: Önceden yüklenmiş Raspberry Pi 3 Hesaplama Modülü NEC Sürümü ile Hesaplama Modülü Yuvası (NEC tescilli standart) |
| Hesaplama Modülü Spesifikasyonu | Gerçek zamanlı saat; Watchdog Timer CPU: Dört Çekirdekli 64-bit ARM Cortex A53 @ 1.2GHz; VideoCore IV GPU Grafik Kartı: 1.2GPixel / sn OpenGL ES 2.0 3D; Donanım videosu kod çözme / kod çözme (MPEG2, MPEG4, H.264, VC-1 ile 1080p60 arası ) Bellek: 16GB'lık yerleşik eMMC RAM: 1GByte LPDDR2 SDRAM OS: Standart: PIXEL'lı Raspbian Jessie Diğer desteklenen işletim sistemleri: RISC OS; Çeşitli Linux lezzetleri (Arch, Ubuntu); Win10 IoT |
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenmiş eylemler programlanabilir |
| İnsan Sensörü | İsteğe bağlı, harici, 4-5m aralık, programlanabilir tetiklenmiş eylemler |
| Sıcaklık sensörü | Entegre, 3 sensör, tetiklenebilir eylemler programlanabilir |
| NFC Sensörü | Entegre, 2cm aralık, ücretsiz NEC Android Uygulaması gerekli |
| Güç Tüketimi Eco / maks. [B] | 75 Eko (sevkiyat ayarı), 95 |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | <0.5 (ECO Beklemede); <3 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Güç yönetimi | VESA DPMS |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 - 80 |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 918 x 530,6 x 54,7 |
| Ağırlık (kg] | 14.5 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 13.2 (sol ve sağ); 13.2 (üst ve alt) |
| VESA Montajı [mm] | 300 x 300 (FDMI); 4 delik; M6 |
| Giriş Koruması | IP5X (ön); IP2X (geri) |
| Desteklenen Görüntü Formatları | JPG (temel, ilerici, RGB, CMYK); mak. çözünürlük 5000 x 5000; PNG (interlace, alfa kanalı); mak. çözünürlük 4000 x 4000 |
| Desteklenen Video Formatları | MP4 / MOV / FLV (video H.264, ses MP3, AAC); mak. çözünürlük 30 Hz'de 1080p, 60 Hz'de 1080i; MPG (video mpeg 1/2, ses mpeg ses katmanı 2/3, AAC-LC); MP @ ML, MP @ HL; WMV (video H.264, wmv gelişmiş L3, wmv basit / ana, ses mp3 wmv std); mak.çözünürlük 30 Hz'de 1080p, 60 Hz'de 1080i |
| Desteklenen Ses Biçimleri | MP3 (MP3); mak. bit hızı 320 kBit / s; WAV (LPCM); mak. 48 kHz örnekleme |
| Desteklenen Dosya Depolama / Dosya Sistemi | MicroSDHC / FAT16, FAT32; USB 2.0 / FAT16, FAT32 |
Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²] 500 Çalışma...
ViewBoard® Cast ile ekranı 4 farklı paylaşıma bölerek çalışma USB tak &...
Panel Boyutu: 31.5’’ çapraz Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD...
Panel Boyutu: 32" (31.5'' çaprazlama) Tip/ Teknoloji: ADS tipi Görüntü Alanı...
USB Oynatma Özellikli 32" Full HD LED Kurumsal Ekran Full HD 1080p...
Panel Boyutu: 43" Tip/Teknoloji: TFT LCD Modullü (VA tip, DLED backlight)...
İnce, düz çerçeve ve şasi USB üzerinden fotoğraf, müzik ve video oynatma...
Panel Boyutu: 48’’ Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD modülü Ekran...
3840 x 2160 çözünürlüklü 50’’ ekran İnternet içeriklerini görüntülemek için...
Panel Boyutu: 65" Tip/ Teknoloji: DLED Arka aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 75" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 86" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
55" All-in-One ePoster Dijital Kiosk Yerleşik medya oynatıcı ve 16 GB...
55 İnçlik All-in-One Dijital e-Poster 3840 x 2160 4K çözünürlük 16GB...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 50'' Panel Teknolojisi VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Panel Teknolojisi S-IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık [cd/m²] 450Çalışma...
65, 75, 86 ve 98 inç boyutlarında eksiksiz profesyonel ekran yelpazesi 18/7...