Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi VAÇözünürlük:...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004548
Yeni ürün
Panel Teknolojisi VA
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık [cd/m²] 350
Çalışma saatleri 16/7
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync E507Q 50" 4K Ekran
Panel Teknolojisi VA
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık [cd/m²] 350
Çalışma saatleri 16/7
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Ekranlar |
| Çözünürlük | 3840x2160 4K UHD |
| Kontrast | 4000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| Kg | 27 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | VA |
| Ekran Boyutu | 50'' |
| Parlaklık [cd m²] | 350 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/16 |
| LAN 100Mbit | Var |
Dijital tabela dünyasına girin
Artık harcama konusunda bilinçli yaklaşımınızı korurken bir NEC ekranının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. E Serisi, profesyonel dijital tabela dünyasına mükemmel bir giriş. NEC'in ünlü performansını ve güvenilir kalitesini toplantı odanıza veya perakende alanınıza taşıyın ve dijital tabela ihtiyaçlarınızı ne kadar sorunsuz karşılayacağını görün.
E Serisi, perakende içeriğinizi etkileyici bir şekilde gösterir ve günlük toplantılarda kullanmak için yeterince kolaydır. MediaPlayer’ın yerel UHD içerik oynatımının keyfine varacaksınız - tümleşik oynatma aracıyla otomatik olarak kullanılabilir. Ekranın bilgi işlem gücünü yükseltmek için Raspberry Pi gibi harici aygıtlara güç sağlayan 10W gücündeki USB arabirimi. Anlık toplantı başlangıçları için ekran, bir dizüstü bilgisayar bağlandığında ekranı uyandıran otomatik uyanma özelliğine sahiptir. NaViSet Yönetici 2 7 E Serisi görüntüler destekleyen, uzaktan destek sağlamak için tasarlanmıştır inci itibaren nesil.
BAĞLANTI
| Giriş Video Analog | 1 x VGA; Bileşen (RCA); Kompozit (RCA) |
| Giriş Dijital Video | 3 x HDMI |
| Ses Giriş Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Dijital Ses Girişi | 3 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | LAN 100Mbit; RS232 |
| Çıkış Sesi Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Dijital Ses Çıkışı | 1 x SPDIF |
| Uzaktan kumanda | Uzaktan Kumanda IR; RS-232C (9-pin D-sub) Giriş |
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenmiş eylemler programlanabilir |
| Güç Tüketimi Eco / maks. [B] | 118 nakliye |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | <0.5 (ECO Beklemede) |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 10 - 80 |
| Depolama Nemi [%] | 5 - 85 |
| Depolama Sıcaklığı [° C] | -10 ila +60 |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | Standsız: 1,462 x 842 x 97 |
| Ağırlık (kg] | Standsız: 23,8 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 15.9 (sol, sağ ve üst); 19.9 (alt) |
| VESA Montajı [mm] | 4 delik; 400 x 400 (FDMI); M6 |
| Desteklenen Görüntü Formatları | JPG (temel, ilerici, RGB, CMYK); mak. çözünürlük 15360 x 8640 |
| Desteklenen Ses Biçimleri | MP3 (MP3); mak. bit hızı 320 kBit / s |
| Desteklenen Dosya Depolama / Dosya Sistemi | USB 2.0 / FAT16, FAT32 |
| Desteklenen Video Kabı Formatları | MPG, MPEG, MPEG2-TS, MPEG2-PS, MP4, MKV, AVI, Hareketli JPEG |
| Desteklenen Video Kodekleri | MPEG1, MPEG2, H.263, H.264, H.265, WMV |
| Desteklenen Ses Kodekleri (Video) | LPCM, MP3, AC-3, AAC, WMA Standardı, WMA 9 Profesyonel |
Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²] 500 Çalışma...
ViewBoard® Cast ile ekranı 4 farklı paylaşıma bölerek çalışma USB tak &...
Panel Boyutu: 31.5’’ çapraz Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD...
Panel Boyutu: 32" (31.5'' çaprazlama) Tip/ Teknoloji: ADS tipi Görüntü Alanı...
USB Oynatma Özellikli 32" Full HD LED Kurumsal Ekran Full HD 1080p...
Panel Boyutu: 43" Tip/Teknoloji: TFT LCD Modullü (VA tip, DLED backlight)...
İnce, düz çerçeve ve şasi USB üzerinden fotoğraf, müzik ve video oynatma...
Panel Boyutu: 48’’ Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD modülü Ekran...
3840 x 2160 çözünürlüklü 50’’ ekran İnternet içeriklerini görüntülemek için...
Panel Boyutu: 65" Tip/ Teknoloji: DLED Arka aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 75" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 86" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
55" All-in-One ePoster Dijital Kiosk Yerleşik medya oynatıcı ve 16 GB...
55 İnçlik All-in-One Dijital e-Poster 3840 x 2160 4K çözünürlük 16GB...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 50'' Panel Teknolojisi VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Panel Teknolojisi S-IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık [cd/m²] 450Çalışma...
65, 75, 86 ve 98 inç boyutlarında eksiksiz profesyonel ekran yelpazesi 18/7...