Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi:W-LED aydınlatmalı PLS...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004303
Yeni ürün
Panel Teknolojisi:W-LED aydınlatmalı PLS TFT
Çözünürlük: 2560x1449
Parlaklık: [cd/m²] 350
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync EA271Q Desktop Ekran
Panel Teknolojisi:W-LED aydınlatmalı PLS TFT
Çözünürlük: 2560x1449
Parlaklık: [cd/m²] 350
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Desktop Ekran Çözümleri |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 2K |
| Kontrast | 1000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| Kg | 6.1 Kg. |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | PLS |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Parlaklık [cd m²] | 350 |
| Tepki Süresi [ms] | 6ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| USB Tip C | Var |
NEC MultiSync ® EA271Q - üstün ergonomi ile birinci sınıf görselleştirmeye uyan geleceğe dayanıklı profesyonel ofis üretkenliği
1440p Quad HD çözünürlüğe sahip 27 ”yüksek ayarlanabilir görsel yüzey, Full-HD'ye kıyasla 1,75 kat daha fazla içerik detayı sunar. Ekran alanı daha verimli kullanılır, böylece maksimum ofis verimliliğini artıracak araçlar sağlanır.
Ekranın USB Tip-C bağlantısını kullanarak video, ses, güç ve USB'yi tek bir kabloyla yöneterek masanızı temizleyin. Üstün ergonomik özellikler, kişisel ihtiyaçlarınıza göre mükemmel ekran ayarı sağlar. Ayrıca, izleyicinin gözlerini korumak için entegre ortam ışığı sensörü, Düşük Mavi Işık ve Titreşimsiz teknolojisiyle kullanıcının refahını sağlamaya büyük önem verilir. Yatırım koruması kapsamlı bağlantı ile sağlanır.
Ekran ofis profesyonellerinin yanı sıra kontrol odası ve ticaret kat operatörlerini de çekiyor. Çoklu ekran ayarları için mükemmel şekilde tasarlanmış ultra dar çerçeve, verimli ekran alanları arasında minimum boşluklar sağlar.
SENKRONİZASYON ORANI
| Yatay Frekans [kHz] | 31,5 - 94 |
| Dikey Frekans [Hz] | 56 - 75 |
| Optimum Çözünürlük |
2560 x 1440, 60 Hz'de
|
| destekli |
2560 x 1440;1920 x 1440;1920 x 1080;1600 x 1200;1280 x 1024;1152 x 864;1024 x 768;832 x 624;800 x 600;640 x 480
|
| Dijital | 1 x DisplayPort; 1 x DisplayPort çıkışı; 1 x HDMI; 1 x USB Tip C (60 W); 1x DVI-D (İkili Bağlantı); USB ver. 3,1 (3 aşağı / 2 yukarı) |
| Modda Güç Tüketimi [W] | 150 (en fazla); 30 (Eko Modu 2); 37 (Eko Modu 1); 37 (nakliye); 37 (yaz) |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | 0.35 |
| Güç kaynağı | 0.75 A / 1.6 A; 100-240 V; dahili güç kaynağı |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +5 ila +35 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 - 80 |
| Depolama Nemi [%] | 10 - 85 |
| Depolama Sıcaklığı [° C] | -10 ila 60 |
| Yüksekliği ayarlanabilir stand [mm] | 150 |
| Ekran Eğimi [°] | -5 ila 35 |
| Ekran Dönüşü [°] | -170 - +170 |
| Ekran Döndürme [°] | -90 - 90 (yatay / dikey modda) |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 1 (sol / sağ / üst) |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 361.9 x 628.6 - 652.1 x 250 (Portre modu); 611.8 x 378 - 528 x 250 (Manzara modu) |
| Ağırlık (kg] | Stand ile: 9.1; Standsız: 5,7 |
| VESA Montajı [mm] | 100 x 100 |
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1680x1050Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1680x1050Parlaklık: [cd/m²] 250
Mac Uyumlu 4K (3840X2160) çözünürlük 24'' ekran 23,7" IPS 4K Ekran DCI-P3 ve...
Dünyanın İlk 5K Ekranı 5K (5120X2880) çözünürlük 27'' ekran 5K (5120 x 2880)...
22" Class UltraFine 4K IPS LED Monitör 21,5" IPS 4K Ekran Parlaklık: 500...
27" UHD 4K HDR Monitör Monitör VESA DisplayHDR™ 400 sRGB %99 (Tipik) 3 Yönlü...
19.5'' HD AMD FreeSync Monitor 19.5" HD (1366 x 768) TN AMD FreeSync™...
31.5'' UHD 4K Monitör 31,5” UHD 4K (3840 x 2160) DCI-P3 95% Renk Ayarlı 5W x...
43''4K UHD IPS LED MONİTÖR IPS Panel 3840 x 2160 4K UHD Çözünürlük 16:9...
27" Ultra HD 4K Monitör Gerçekçi Oyun Deneyimi FreeSync ile Net ve Canlı...
LCD 24 " Masaüstü Profesyonel Ekran Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük:...
Ekran Boyutu: 23.8'' Panel Teknolojisi: IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık:...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 4096x2160Parlaklık: [cd/m²] 350Kontrast...
Panel Teknolojisi: AH-IPSÇözünürlük: 1920x1200Parlaklık: [cd/m²] 350Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: VA TFTÇözünürlük: 3440x1440Parlaklık: [cd/m²] 290Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: PLSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...