Kategoriler

Üreticiler

Son Baktıklarınız

Son Yazılar

Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

"Teklif Al "

SAMSUNG WM65R 65" 4K İnteraktif Ekran

SAMSUNG WM65R

Yeni ürün

İnteraktif Ekran 65" Modern Çalışma Alanı ve, Etkileşimli Sunumlar İçin FlipChart

  • 3840 X 2160 4K
  • 4.000:1 Kontrast
  • InGlass ™ Dokunmatik Teknolojisi
  • Kablosuz internet
  • Bluetooth

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

Teknik Özellikler

Markalar SAMSUNG
Kategori Akıllı Tahta
Çözünürlük 3840x2160 4K UHD
Kontrast 4000:1
HDMI Var
USB Tip A Var
Kg 40 Kg.
3.5mm Stereo Mini Jack Var
Ekran Boyutu 65 ”
Parlaklık [cd m²] 350
Tepki Süresi [ms] 8ms
Dokunmatik Teknolojisi InGlass ™
Girişler Kablosuz internet: Var Bluetooth: Var
RS232 Var
RJ-45 Var
Boyutlar (GxDxY) 1522,4 x 897,6 x 62,9 mm
Görüş açısı [°] 178/178 °

Ürün Açıklaması

Yeni fikirler çizin, yazın ve ilham verin

Kalem modu gösterimi

Samsung Flip, kullanıcılara çeşitli renk, stil ve genişliklerde sorunsuz ve tanıdık bir kalemden yazı yazma deneyimi sunar. Herhangi bir nesneyi yazma aracı olarak kullanarak aynı anda en fazla 4 kişi yazabilir. Ayrıca, kullanıcılar parmak veya avuç içi kaydırma ile çizimleri hızlı bir şekilde silebilir.

Bir şaheser yaratmak

Fırça modu gösterimi

Fırça modunda, Samsung Flip, kullanıcıların bir fırçanın konturunda sanat oluşturabilmelerini sağlayan çok çeşitli kalınlıkları tanır. Su ve yağlı boya modları farklı stil ve dokulara izin verirken, Flip aynı zamanda kullanıcılara tam, canlı bir renk paleti verir, hatta esnek renk karışımına izin verir.

Herhangi bir arka plan üzerine yazın

Ek açıklama

Samsung Flip, kullanıcıların herhangi bir arka plan kaynağına yazmalarını sağlar. Not katmanı düğmesini tıklatarak, kullanıcılar orijinal katmanın arkasındaki herhangi bir işi etkilemeden, görüntülenen herhangi bir içerik üzerinde herhangi bir zamanda, sorunsuz yazmanın tadını çıkarabilirler.

Esnek görüntü düzenleme

Seçim aracı ve Rulo ile birleştir

Tahtaya çok yönlülük getirmek. Samsung Flip ile kullanıcılar görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde seçebilir, taşıyabilir, kırpabilir, yakalayabilir ve düzenleyebilir. Her bir Resim, yalnızca bir düğmeye tek bir tıklama ile ruloyla birleştirilebilir ve düzenlenmesine veya silinmesine olanak tanır.

Tüm işletme ihtiyaçlarına uygun

Çeşitli form seçenekleri

Samsung Flip, yerleşik çok yönlü şablonlar sağlayan çok çeşitli iş uygulamaları için kullanılabilir. Flip'i takvim, zamanlayıcı, not veya kontrol listesi panosu olarak kullanabilirsiniz. Samsung Flip, kullanıcıların ekranı farklı şekillerde kullanmasına olanak tanıyan her türlü iş ihtiyacına mükemmel şekilde uyar.

Kolay içerik gezinme ve koruma

Kaydırma kilidi

Samsung Flip, rulo başına 20 sayfaya kadar yazma alanına sahiptir ve kullanıcıların sayfalar arasında sorunsuz bir şekilde gezinmesine olanak tanır. Ayrıca Kapak, gizli toplantı bilgilerinin sağ elinde kalmasını sağlar. Güçlendirilmiş kilit sistemi, kullanıcıların hassas içerikleri görünümden korumasını sağlar.

Çoklu bağlantı seçenekleri

Çok yönlü bağlantı

Kullanıcılar, Flip'in çok yönlü bağlantı seçenekleriyle güçlendirilir. USB, HDMI, NFC ve ekran paylaşma özellikleri optimum işbirliği sağlar ve etkileşimli içerik görünürlüğü, gösterim ve paylaşım sağlar. Kapak ayrıca daha güçlü bir bağlantı uzantısı olarak isteğe bağlı bir tepsi sunar.

Senkronize ekran görüntüleme

Dokun

Temas işlevi, kullanıcıların kişisel cihazlarını Samsung Flip ile senkronize etmelerine olanak tanıyarak gerçek zamanlı içerik paylaşımı ve kontrolü sağlar. Flip ekranında yapılan değişiklikler, etkin işbirliği için bağlı cihazda veya tam tersi şekilde yansıtılacaktır.

İstediğiniz yerden bağlanın

Uzak PC ve Bluetooth desteği

Samsung Flip, kullanıcıların bilgisayarlarını panoya uzaktan bağlayabilmelerini sağlar, yani gecikmelerden kaçınmak ve verimlilik sağlamak için herhangi bir toplantı bilgisayar olmadan başlatılabilir. Flip'e bir Bluetooth klavye, fare ve hoparlör de bağlanabilir ve bu da uygun bir toplantı ortamı oluşturur.

Geniş kitle paylaşımı

Ekran paylaşımı

Kullanıcılar Wi-Fi ağını veya HDMI çıkış bağlantısını kullanarak Samsung Flip'deki içeriği gerçek zamanlı olarak başka bir büyük dijital ekrana yansıtabilirler. Kişisel bir cihaza bağlı olsa bile, Flip ekranı paylaşılabilir. Bu özellik, daha büyük kitlelere bilgi sağlayan büyük toplantı ortamları için idealdir.

Zahmetsiz toplantı özet dağılımı

Kolay paylaşım

Herhangi bir toplantıdan sonra, kullanıcılar geleneksel olarak el yazısı toplantı notlarıyla ilişkili hayal kırıklığını ortadan kaldırarak tüm katılımcılara ve meslektaşlarına recaps dağıtabilir. Önemli sohbetler ve içerik, mobil ve dijital kanallar arasında kolayca paylaşılabilen Flip içinde gerçek zamanlı olarak saklanır.

Güçlü çalışma ile hassas görseller

UHD ekran ve Tizen OS

Samsung Flip, odadan bağımsız olarak tüm içeriği net bir UHD görüntü kalitesinde görüntüler ve etkileyici bir toplantı ortamı oluşturur. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için güçlü Tizen 5.0 işletim sistemi tarafından desteklenen gömülü sensörler, ekran çaldığında ekranı otomatik olarak etkinleştirir.

Rahat, optimize edilmiş yönetim

Gelişmiş kolaylık

Samsung Flip, güvenli ve verimli bir toplantı deneyimi sağlamak için güvenli kablosuz bağlantı, otomatik ürün yazılımı güncellemeleri, LDAP senkronizasyonu, dosya güvenliği ve uzaktan yönetim gibi birçok gelişmiş özellik sunar.

Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: