Information

Manufacturers

Viewed products

Block title

RFQ List

No products added yet

Online only

NEC MultiSync X554UNS-2 55" Video Wall Ekran

60004173

New product

Panel Teknolojisi S-PVA
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık [cd/m²] 700
Çalışma saatleri 24/7

More details

No products added yet

Data sheet

Markalar Sharp / NEC
Kategori Video Wall Ekran
Çözünürlük 1920x1080 FULL HD
Kontrast 4000:1
Görüntü Oranı 16:9
HDMI Var
Kg 25,6 Kg.
D-Sub 15 pin (VGA) Var
3.5mm Stereo Mini Jack Var
DVI-D Var
DisplayPort Var
Panel Teknolojisi S-PVA
Ekran Boyutu 55"
Parlaklık [cd m²] 700
Tepki Süresi [ms] 8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm) 3.5
Çalışma Süresi (Gün/Saat) 7/24
RS232 Var
OPS Yuvası Var
LAN 100Mbit Var

More info

Ultra ince MultiSync ® X554UNS-2 video duvar teknolojisi için standardı belirler. Minimum 3,5 mm çerçeveye sahip bu ekran modülleri, zar zor görülebilir görüntü boşlukları olan etkileyici yüksek çözünürlüklü video duvarları oluşturur. Mükemmel görüntü kalitesi ve yüksek ürün güvenilirliği ile bu ekranlar, 7/24 çalışmanın zorlukları için tasarlanmıştır. 700 cd / m² parlaklık seviyesindeki mesajınız, en aydınlık ortam koşullarında bile zahmetsizce okunabilir bir şekilde alınacaktır. Gelişmiş akıllı özellikler seti, ekranların kurulumunu ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve önemli ölçüde azaltılmış bakım gereksinimlerini destekler. 55 ”ekran, sabit kurulumlar ve orta ve daha uzun izleme mesafeleri için dev ekran yüzeyleri oluşturmak için idealdir.

NEC'in video duvar pazarındaki engin tecrübesi, X554UNS-2'nin tasarımında maliyetleri azaltan, montajı kolaylaştıran ve içeriğin kontrol odalarında, yayın stüdyolarında, taşıma tesislerinde ve kiralık pazardaki görsel etkisini artıran özelliklerle ortaya çıkıyor.

  • Sürekli İş Akışı - 7/24 operasyonel performansla kritik görev uygulamaları için güvenilir ve emniyetli
  • Çekici Resim Sunumu - ekran, video duvarının tamamında tutarlı bir resim sunumu sağlamak için kalibre edilmiş donanım rengi ve parlaklığı olabilir.
  • Kolay Kurulum - Otomatik TileMatrix, kurulum sırasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Tüm duvarın kurulumunu tamamlamak için sadece bir ekranı yapılandırın.
  • Büyük Ölçekli Akıllı Yolu mükemmel derecede ayrıntılı Görüntüler - yerel UHD Daisy Chaining, kullanıcının tek bir UHD görüntüsü veya 4 farklı Full HD kaynağı ile UHD video duvarları oluşturmasını sağlar.
  • Kusursuz Görsel Deneyim - FrameComp, hızlı hareket eden içerik için çok önemli olan ve içeriği tüm video duvarı boyunca senkronize ederek çarpıcı bir görüntü yaratan kesintisiz bir görünümü destekler.
  • Azaltılmış Kurulum ve İşletim Maliyetleri - yüksek enerji tasarruflu LED arkadan aydınlatmalı ekran, düşük güç tüketimi, daha uzun arka ışık ömrü ve kolay taşıma, montaj ve entegrasyon için daha hafif tasarım sağlar.
  • Video Duvarlarının Güvenli Güvenilirliği ve Uzun Ömürü - benzersiz NEC ısı yönetim sistemi, kullanıcının ekranın içindeki ısıyı izlemesini ve kontrol etmesini sağlar.
  • Çoklu Ekran Yönetim Yazılımını Ücretsiz İndirin - NaViSet Administrator 2 ile tüm bağlı ekran cihazlarınızı merkezi bir konumdan yönetebilirsiniz.
  • OPS Kablosuz Genişletme ile Geleceğe Hazır - çeşitli Slot-in PC'lerimizden birini, sinyal arayüzlerini ve diğer OPS uyumlu ürünlerden birini harici kablo veya cihazlara gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde entegre ederken ekranınızın gücünü istediğiniz zaman yükseltin.

Download

2

NEC X554UNS-2 Teknik Bilgiler.

Download (0)

30 other products in the same category: