Viewed products
Ekran Boyutu: 120'' Panel Teknolojisi LED...
Block title
The DualUp monitor only takes up a small footprint for one monitor, but this 16:18 aspect ratio monitor...
The wireless conferencing solution for seamless hybrid video calls in the...
The new BenQ HT4550i utilizes a relatively new Texas Instruments 0.65-inch DMD DLP chipset to achieve its 4K...
AVer Information Inc., a leading video conferencing provider, is proud to present the CAM520 Pro3, a...
It may look like just another small conference room projector, but the Sony VPL-PHZ61 punches...
The Sharp/NEC NP-PE456USL is a versatile short throw installation projector made for tricky applications...
When you’re looking for the ultimate...
As businesses reshape to better accommodate hybrid workflows, the emphasis is on attracting people back into the...
From museums, galleries, planetariums and visitor attractions to demanding flight simulation applications –...
It was two years ago when Epson introduced the LS500, its first 4K HDR UST laser projector. On...
Rated to deliver 11,500 ANSI lumens (13,600 ISO), Barco's G62-W14 large venue projector should...
No products added yet
Online only
60005544
New product
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Sharp 8M-B120C LCD 120" 8K Ekran
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Ekranlar |
| Çözünürlük | 7680x4320 8K UHD |
| Kontrast | 4000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| USB Tip A | Var |
| Kg | Standsız: 187 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| Panel Teknolojisi | LED |
| Ekran Boyutu | 120 ” |
| Parlaklık [cd m²] | 1000 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/16 |
| LAN 100Mbit | Var |
Gerçek boyutlu görüntüler. Yaşam benzeri kalite. Gerçek bir fark yaratmak.
Ürünleri sergileyin ve her küçük ayrıntıyı daha önce hiç olmadığı gibi vurgulayın. 120” 8M-B120C, profesyonel kullanım için en büyük Sharp 8K UV²A LCD elektronik ekrandır. Pro-ekran pazarının en uç noktasında, ticari, üretim, finans, medya, tıp ve devlet kurumlarının görüntü hassasiyeti ve netliğinde en üst düzeyde sunmasına olanak tanır.
Çarpıcı 8K çözünürlüğe sahip güzel, büyük ölçekli görüntüler üreterek görüntü kalitesi için yeni bir ölçüt belirlerken aynı zamanda ince metinlerin kesin ve okunaklı olmasını sağlar. Görüntüler, 265 cm genişliğe kadar büyük nesneleri barındıracak kadar büyük olarak görüntülenir ve HDR (HLG/PG) genişletilmiş kontrast ve renk ile gerçekçi 8K çözünürlükte gerçek boyutlu, çarpıcı yeni motosiklet modeli gibi şeyleri sergilemeyi mümkün kılar.
GÖRÜNTÜ
| Panel Teknolojisi | Doğrudan LED arka aydınlatmalı UV² A |
| Aktif Ekran Alanı (G x Y) [mm] | 2.693.28 x 1.530.72 |
| Ekran Boyutu [inç/cm] | 120 / 304,8 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Yerel Karartma | 2048 bölgesi |
| Piksel Aralığı [mm] | 0,346 x 0,346 |
| Parlaklık [cd/m²] | 1000 Tepe Parlaklığı (HDR); 600 |
| Kontrast Oranı (tip.) | 4000:1; Dinamik: 1000000:1 |
| Görüş Açısı [°] | 178 yatay / 178 dikey (tip. 10:1 kontrast oranında) |
| Renk Derinliği [bn] | 1.073 (10 bit) |
| Renk Gamı | BT2020 %80 |
| HDR | HLG; PQ |
| Tepki Süresi (tip.) [ms] | 8 |
| Panel Yenileme Hızı [Hz] | 120 |
| Sis Seviyesi [%] | Standart (3) |
| Desteklenen Yön | Manzara |
ÇÖZÜM
| Yerel Çözünürlük |
7680 x 4320
|
| Desteklenen Çözünürlükler |
1024 x 768;1280 x 1024;1280 x 720;1280 x 800;1280 x 960;1360 x 768;1400 x 1050;1440 x 900;1680 x 1050;1920x1080;3840 x 2160;4096 x 2160;640 x 480;800 x 600;848 x 480
|
BAĞLANTI
| Giriş Video Analog | 1 x D-sub 15 pin |
| Giriş Videosu Dijital | HDMI Girişi 1 / HDMI2.0, HDCP2.2, 4K60P, YCbCr 4:4:4; HDMI Girişi 2 / HDMI2.0, HDCP2.2, 4K60P, YCbCr 4:2:0, ARC; HDMI Girişi 3 / HDMI2.0, HDCP2.2, 4K60P, YCbCr 4:2:0; HDMI Girişi 4 / HDMI2.0, HDCP2.2, 4K60P, YCbCr 4:2:0; HDMI Girişi 7 / 4x HDMI2.0, 4K60P (8K), HDR, YCbCr 4:4:4; HDMI Girişi 8 / HDMI2.1, HDCP2.2, 8K60P, HDR, YCbCr 4:2:0 / 4:4:4 |
| Giriş Ses Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Giriş Ses Dijital | 5 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | LAN 100Mbit |
| Giriş Verileri | 1 x USB A (3.0); 1 x USB Meda oynatıcı |
| Çıkış Ses Analog | 3,5 mm jak |
| Çıkış Ses Dijital | 1 x SPDIF |
ELEKTRİKSEL
| Güç Tüketimi Eko/maks. [W] | 1520 (maks.) |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | < 0,5; < 2 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Güç kaynağı | 100-240 VAC; 50/60Hz; dahili |
ÇEVRE KOŞULLARI
| Çalışma Sıcaklığı [°C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 ila 80 |
| Depolama Nemi [%] | 10 ila 90 |
| Depolama Sıcaklığı [°C] | -20 ila 60 |
MEKANİK
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | Standsız: 2.717 x 1.566 x 173 |
| Ağırlık (kg] | Standsız: 187 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 27 (alt); 27 (sol ve sağ); 27 (üst) |
| VESA Montajı [mm] | 6 delik; 800 x 400 (FDMI); 800 x 800 (FDMI); M8 |
| Ambalaj Boyutları (G x Y x D) [mm] | 2.940 x 1.870 x 973 |
| Ambalaj Ağırlığı [kg] | 380 |
MEVCUT SEÇENEKLER
| Aksesuarlar | 2 adet Gözlü Cıvata; Duvara Montaj Tutacağı |
YEŞİL ÖZELLİKLER
| Enerji verimliliği | Enerji tüketimi: 1300 kWh/1000 saat; Enerji verimliliği sınıfı: G; LED arka ışığı |
EK ÖZELLİKLER
| Özel Özellikler | ASCII Kontrol Komutları; MSK Desteği; USB Medya Oynatıcı |
| Renk Versiyonları | Siyah Ön Çerçeve, Siyah Arka Kabin |
| Güvenlik ve Ergonomi | CE; EAC; RoHS |
| Ses | Entegre Hoparlör (dahili Subwoofer: 15 W); Entegre Hoparlörler (4 x 10 W) |
| Nakliye İçeriği | 2 adet AAA pil; Görüntülemek; Güç kablosu; Uzaktan kumanda; Kurulum Kılavuzu; Duvara Montaj |
| Garanti | 3 yıl garanti dahil arka ışık; yerinde hizmet |
| Çalışma saatleri | 16/7 |
| Harici kontrol | ASCII Kontrol Komutları; HDMI CEC'si |
Ekran Boyutu: 48'' Panel Teknolojisi S-PVA Çözünürlük: 1980x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 40'' Panel Teknolojisi S-PVA Çözünürlük: 1980x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43''Panel Teknolojisi: EDGE 60 HzÇözünürlük: 3840x2160Parlaklık...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 85'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 82'' Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²]: 300 Kontrast...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: S-VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...