Viewed products
Ekran Boyutu: 48'' Panel Teknolojisi IPS...
Block title
The DualUp monitor only takes up a small footprint for one monitor, but this 16:18 aspect ratio monitor...
The wireless conferencing solution for seamless hybrid video calls in the...
The new BenQ HT4550i utilizes a relatively new Texas Instruments 0.65-inch DMD DLP chipset to achieve its 4K...
AVer Information Inc., a leading video conferencing provider, is proud to present the CAM520 Pro3, a...
It may look like just another small conference room projector, but the Sony VPL-PHZ61 punches...
The Sharp/NEC NP-PE456USL is a versatile short throw installation projector made for tricky applications...
When you’re looking for the ultimate...
As businesses reshape to better accommodate hybrid workflows, the emphasis is on attracting people back into the...
From museums, galleries, planetariums and visitor attractions to demanding flight simulation applications –...
It was two years ago when Epson introduced the LS500, its first 4K HDR UST laser projector. On...
Rated to deliver 11,500 ANSI lumens (13,600 ISO), Barco's G62-W14 large venue projector should...
No products added yet
Online only
60005005
New product
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
NEC MultiSync V484-MPi3 48" Profesyonel Signage Ekran
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Digital Signage Ekran |
| Çözünürlük | 1920x1080 FULL HD |
| Kontrast | 4000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| Kg | 17.6 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Var |
| DisplayPort | Var |
| USB Tip B | Var |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Ekran Boyutu | 48'' |
| Parlaklık [cd m²] | 400 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| RS232 | Var |
| LAN 100Mbit | Var |
Dijital tabela ve gerçek zamanlı bilgiler kolayca dağıtılır
Hedef kitlenizle etkili iletişim başlatmak, planlamak, kurmak ve çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sürekli güncellenen bilgiler, gerçek zamanlı içerik uyarlaması ve zamanlama ile Signage'i dağıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
48” MultiSync® V484-MPi3, perakende ortamlarında, eğlence ve müze uygulamalarında ve hızlı servis restoranlarında etkili mesajlaşma için profesyonel dijital görüntüleme teknolojisi ile sezgisel medya oynatmanın şık bir kombinasyonunu sunar. Kurumsal ortamlara ve kamusal alanlara mükemmel uyum sağlayan modern, ince tasarım çevredeki mimariyle sorunsuz bir şekilde bütünleşirken 500 cd/m² parlaklık çıkışı ve parlama önleyici yüzey mükemmel bir görüntüleme sağlar.
Geleceğe dayanıklı ve yükseltilebilir NEC MediaPlayer Yazılımı, önceden yüklenmiş modüler SoC Raspberry Pi modülü tarafından desteklenmektedir. Tekli ve çoklu ekran kurulumlarının uzaktan çalıştırılmasını sağlayan, birçok medya türünün esnek kullanımından ve akıllı içerik yönetimi için bir zamanlama işlevinden yararlanın. Belirli özellik talepleri için NEC MediaPlayer, doğrudan entegre İçerik Yönetim Sistemlerine kolay geçiş sağlar.
GÖRÜNTÜ
| Panel Teknolojisi | Kenar LED arka aydınlatmalı PVA |
| Aktif Ekran Alanı (G x Y) [mm] | 1.054,1 x 592.9 |
| Ekran Boyutu [inç/cm] | 48 / 120,9 |
| Parlaklık [cd/m²] | 500, 350 Eco (sevkiyat ayarı) |
| Kontrast Oranı (tip.) | 4000:1 |
| Görüş Açısı [°] | 178 / 178 (kontrast oranında > 10:1) |
| Renk Derinliği [bn] | 1.073 (10 bit) |
| Yanıt Süresi (tip.) [ms] | 8 (griden griye) |
| Sis Seviyesi [%] | Profesyonel (25) |
| Desteklenen Yön | Manzara, Portre, Yüz Yukarı, Yüz Aşağı 1 |
SENKRONİZASYON HIZI
| Yatay Frekans [kHz] | 31.5 - 91.1 (analog ve dijital) |
| Dikey Frekans [Hz] | 24-85 |
ÇÖZÜM
| Yerel Çözünürlük |
1920 x 1080
|
| Desteklenen Çözünürlükler |
4096 x 2160;3840 x 2160;1920 x 2160;1920 x 1200;1920x1080;1680 x 1050;1600 x 1200;1440 x 900;1400 x 1050;1366 x 768;1360 x 768;1280 x 1024;1280x960;1280 x 800;1280 x 720;1024 x 768;800 x 600;640 x 480
|
BAĞLANTI
| Giriş Video Analog | 1 xVGA |
| Giriş Videosu Dijital | 1 x DVI-D (HDCP ile); 2 x DisplayPort (HDCP ile); 2 x HDMI (HDCP ile) |
| Giriş Ses Analog | 2 x 3,5 mm jak |
| Giriş Ses Dijital | 2 x Ekran Bağlantı Noktası; 2 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | 1 x LAN 100Mbit; 1 x Uzaktan Kumanda (3,5 mm jak); 1 x RS232 |
| Giriş Verileri | 1 x USB 2.0 (Servis); 1 x USB Type-B (Upstream); 2 x USB 2.0 (Bilgi İşlem Modülü, 1 x 5V/2A destekli); 2 x USB 2.0 (NEC MediaPlayer) |
| Çıkış Videosu Dijital | 1 x DisplayPort (döngü: DisplayPort, OPS yuvalı PC) |
| Çıkış Ses Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Çıkış Kontrolü | 1 x LAN 100Mbit |
AÇIK MODÜLER İSTİHBARAT
| OPS Yuvası | Slot Teknolojisi: Açık tak-çıkar özelliği (NEC / Intel OPS standardı) |
| OPS Maks. Akım / Güç Tüketimi [A / W] | 10 / 61 |
SENSÖRLER
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenen eylemler programlanabilir |
| İnsan Sensörü | Opsiyonel, harici, 4-5m menzilli, tetikli eylemler programlanabilir |
| Sıcaklık sensörü | Entegre, 3 sensör, tetiklenen eylemler programlanabilir |
| NFC Sensörü | Entegre, 2 cm menzilli, ücretsiz NEC Android Uygulaması gerekli |
ELEKTRİKSEL
| Güç Tüketimi Eko/maks. [W] | 85 Eco (gönderim ayarı), 105 |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | < 0,5 (ECO Bekleme); < 3 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Güç yönetimi | VESA DPMS |
ÇEVRE KOŞULLARI
| Çalışma Sıcaklığı [°C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 ila 80 |
MEKANİK
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 1.086,5 x 625,3 x 54,7 |
| Ağırlık (kg] | 17.6 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 13.2 (sol ve sağ); 13.2 (üst ve alt) |
| VESA Montajı [mm] | 300 x 300 (FDMI); 4 delik; M6 |
| Giriş Koruması | IP5X (ön); IP2X (arka) |
MEDYA OYNATICI
| Desteklenen Dosya Depolama / Dosya Sistemi | FAT16 / FAT32 @ USB 2.0 |
| Dahili depolama | 32 GB eMMC (2 GB işletim sistemi tarafından kullanılır, 28 GB dosyalar için kullanılabilir) |
| İşlemci | Cortex-A53 (ARMv8) 64-bit SoC @ 1.2GHz |
| Desteklenen Görüntü Formatları | JPG; JPEG; PNG |
| Desteklenen Video Formatları | MP4 / MOV /AVI / MPEG/ WMV / MPG / M4V / VOB / MKV (H.264); MPEG-2; M4K; VP8 / VP9; HTML5 |
| Desteklenen Ses Formatları | MP3; AAC; AC-3 |
MEVCUT SEÇENEKLER
| Aksesuarlar | Ayaklar (ST-401); Hoparlör (SP-TF1, SP-484SM); Araba (PDMHM-L, PD02MHA, PD03MHA); Duvara montaj (PDW S 32-55 L ve P, PD02W TLL, PD03W TMP) |
| OPS Yuvası | HD-SDI 1.5G, 3G; HDBaseT alıcısı; Intel® Atom, Celeron ve Core CPU'lar; OPS-2C HDMI + DP Arayüzü; OPS-2C Dörtlü 3G SDI |
YEŞİL ÖZELLİKLER
| Enerji verimliliği | Ortam ışığı sensörü; Karbon tasarruf ölçer; ECOMode; Enerji tüketimi: 104 kWh/1000 saat; Enerji verimliliği sınıfı: G; İnsan Sensörü |
| Ekolojik Standartlar | EnergyStar 7.0 |
EK ÖZELLİKLER
| Özel Özellikler | Ortam Işığı Sensörü; AMX NetLinx Desteği; ASCII Kontrol Komutları; Otomatik kimlik ataması; Otomatik döşeme işlevi; Otomatik E-posta Uyarısı; MSK Desteği; Cisco Webex Kit uyumlu; Crestron RoomView Desteği; DICOM Simülasyonu; Tarayıcı Kontrolünü Görüntüle; Acil Durum Bildirimi; Tam Sistem Zamanlayıcı; Donanım renk kalibrasyonu mümkündür; Görüntü çevirme; Akıllı Kablosuz Veri (NFC'ye dayalı); Tuş Kılavuzu; Tarayıcı Kontrollü MediaPlayer; NaViSet Yöneticisi 2; OmniColor Kontrolü; Portre modu için OSD döndürme; PJLink Desteği; Nokta Yakınlaştırma İşlevi; Elektrikli USB Bağlantı Noktası; 3 bellek bankalı programlanabilir 12 bit LUT; Çıkarılabilir Logo; Güvenli Mod Çalışması; İnce LED Göstergesi; SNMP Desteği; DöşemeMatrisi (10 x 10); Kullanıcı tarafından okunabilir günlük işlevi; Çeşitli resim içinde resim seçenekleri |
| Renk Versiyonları | Siyah Ön Çerçeve, Siyah Arka Kabin; isteğe bağlı renkli üst çerçeveler |
| Güvenlik ve Ergonomi | C-tick; CE; EMC Sınıf B; FCC; PSB; RoHS; TÜV GS; UL/C-UL veya CSA; VCCI |
| Piksel Arızası Sınıfı | ISO 9241-307, Sınıf 2 |
| Ses | Entegre Hoparlörler (10 W + 10 W); Opsiyonel Hoparlörler (15 W + 15 W) |
| Nakliye İçeriği | CD-ROM (Kullanıcı Kılavuzları/Kılavuzları); Görüntülemek; HDMI kablosu; Güç kablosu; Uzaktan kumanda |
| Garanti | 3 yıl garanti dahil arka ışık; mevcut ek hizmetler; isteğe bağlı 4. + 5. yıl garanti uzatması 2 |
| Çalışma saatleri | 7/24 |
Ekran Boyutu: 40'' Panel Teknolojisi S-PVA Çözünürlük: 1980x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43''Panel Teknolojisi: EDGE 60 HzÇözünürlük: 3840x2160Parlaklık...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 85'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 82'' Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²]: 300 Kontrast...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: S-VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...