Viewed products
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS...
Block title
The DualUp monitor only takes up a small footprint for one monitor, but this 16:18 aspect ratio monitor...
The wireless conferencing solution for seamless hybrid video calls in the...
The new BenQ HT4550i utilizes a relatively new Texas Instruments 0.65-inch DMD DLP chipset to achieve its 4K...
AVer Information Inc., a leading video conferencing provider, is proud to present the CAM520 Pro3, a...
It may look like just another small conference room projector, but the Sony VPL-PHZ61 punches...
The Sharp/NEC NP-PE456USL is a versatile short throw installation projector made for tricky applications...
When you’re looking for the ultimate...
As businesses reshape to better accommodate hybrid workflows, the emphasis is on attracting people back into the...
From museums, galleries, planetariums and visitor attractions to demanding flight simulation applications –...
It was two years ago when Epson introduced the LS500, its first 4K HDR UST laser projector. On...
Rated to deliver 11,500 ANSI lumens (13,600 ISO), Barco's G62-W14 large venue projector should...
No products added yet
Online only
60005370
New product
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
NEC MultiSync MA491-MPi4 49" Profesyonel Signage Ekran
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Digital Signage Ekran |
| Çözünürlük | 3840x2160 4K UHD |
| Kontrast | 8000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| Kg | 22.9 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DisplayPort | Var |
| USB Tip B | Var |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Ekran Boyutu | 49'' |
| Parlaklık [cd m²] | 500 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| RS232 | Var |
| LAN 100Mbit | Var |
Titizlikle güçlü tabela
Gerçeğe yakın renk sunumu gerekli olduğunda, MultiSync® MA Serisinin gelişmiş özellik seti, ödün vermeden kalibre edilmiş hassasiyet sunar. Uzman uygulamalar için geniş renk gamı paneli, SpectraView motor teknolojisi ve 8K sinyal işleme, MultiSync® MA-MPi4 serisini profesyonel içerik sunumunun en üst noktasında konumlandırır.
Geleceğe yönelik ve yükseltilebilir NEC MediaPlayer yazılımı, önceden yüklenmiş modüler SoC Raspberry Pi modülü tarafından desteklenmektedir. Tekli ve çoklu ekran kurulumlarının uzaktan çalıştırılmasını sağlayan, birçok medya türünün esnek kullanımından ve akıllı içerik yönetimi için bir zamanlama işlevinden yararlanın. Belirli özellik talepleri için NEC MediaPlayer, doğrudan entegre İçerik Yönetim Sistemlerine kolay geçiş sağlar.
GÖRÜNTÜ
| Panel Teknolojisi | Edge LED arka aydınlatmalı IPS |
| Ekran Boyutu [inç/cm] | 49 / 124 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Parlaklık [cd/m²] | 500 |
| Kontrast Oranı | ≥ 8000:1 1 |
| Görüş Açısı [°] | 178 yatay / 178 dikey (tip. 10:1 kontrast oranında) |
| Renk Derinliği [bn] | 1.073 (10 bit) |
| Renk Gamı | DCI'nın %86'sı |
| Yanıt Süresi (tip.) [ms] | 8 |
| Panel Yenileme Hızı [Hz] | 60 |
| Sis Seviyesi [%] | Profesyonel (28) |
| Desteklenen Yön | Yüz Yukarı 2 ; Manzara; Vesika |
SENKRONİZASYON HIZI
| Yatay Frekans [kHz] | 15 - 135 |
| Dikey Frekans [Hz] | 23 - 76 |
ÇÖZÜM
| Yerel Çözünürlük |
3840 x 2160
|
| Desteklenen Çözünürlükler |
7680 x 4320;4096 x 2160;3840 x 2160;2560 x 1600;2560 x 1440;1920 x 2160;1920 x 1200;1920x1080;1600 x 1200;1440 x 900;1400 x 1050;1366 x 768;1360 x 768;1280 x 1024;1280 x 720;1024 x 768
|
BAĞLANTI
| Giriş Videosu Dijital | 2 x DisplayPort (HDCP ile); 2 x HDMI (HDCP ile) |
| Giriş Ses Dijital | 1 x Ekran Bağlantı Noktası; 2 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | LAN 100Mbit; uzaktan kumanda kablosu (3,5 mm jak); RS232 |
| Giriş Verileri | 1 x USB 2.0 (Aşağı Akış); 1 x USB 2.0 (Powered 5V/2A, Firmware Güncellemeleri); 1 x USB 2.0 Tip-B (Aşağı Akış) |
| Çıkış Videosu Dijital | 1 x DisplayPort (döngü geçişi: DisplayPort, SDM yuvalı PC); 1 x HDMI (döngü: HDMI, SDM yuvalı PC) |
| Çıkış Ses Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Çıkış Kontrolü | 1 x LAN 100Mbit |
| Giriş Algılama | Gelenek; Öncelikle; Son |
| PiP/PbP | Çift Bölmeli; Dörtlü Bölünmüş; ölçeklenebilir resim boyutu |
KALİBRASYON
| Fabrika Kalibrasyonu | Gama; yoğunluk; RGB; tekdüzelik; Beyaz Nokta |
| Sensör Kalibrasyonu (USB üzerinden) | USB Sensör MDSVSensor3 ile PC'siz Kalibrasyon; Beyaz Kopya (kendi kendine kalibrasyon sonrası) |
| Yazılım ile Kalibrasyon | Köşe Tekdüzeliği; Gama; yoğunluk; RGB; Fabrika Kalibrasyonunun Güncellenmesi; Beyaz Nokta |
| Kalibrasyon Yazılımı | NEC Ekran Duvar Kalibratörü |
AÇIK MODÜLER İSTİHBARAT
| Intel® SDM | 66 W'a kadar Büyük ve Küçük Intel® Akıllı Ekran Modüllerini kabul eder |
| Hesaplama Modülü Yuvası | RPi Hesaplama Modülü 4 |
SENSÖRLER
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenen eylemler programlanabilir |
| Sıcaklık sensörü | Entegre, 3 sensör, tetiklenen eylemler programlanabilir |
ELEKTRİKSEL
| Güç Tüketimi Eko/maks. [W] | 85 nakliye |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | < 0,5; < 2 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Güç yönetimi | VESA DPMS |
| Güç kaynağı | 100-240 VAC; 50/60Hz; dahili |
ÇEVRE KOŞULLARI
| Çalışma Sıcaklığı [°C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 ila 80 |
| Depolama Nemi [%] | 10 ila 90 |
| Depolama Sıcaklığı [°C] | -20 ila 60 |
MEKANİK
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 1.103.4 x 636.2 x 61,1 |
| Ağırlık (kg] | 22.9 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 12 (üst); 12.5 (sol ve sağ); 15.6 (alt) |
| VESA Montajı [mm] | 300 x 300 (FDMI); 4 delik; M6 |
| Giriş Koruması | IP5x (ön); IP2x (arka) |
| Ambalaj Boyutları (G x Y x D) [mm] | 1.120 x 700 x 203 |
| Ambalaj Ağırlığı [kg] | 29.8 |
| Renkli Çerçeve | Pantone 426M (siyah) |
| Malzeme | Metal |
MEDYA OYNATICI
| Desteklenen Dosya Depolama / Dosya Sistemi | USB 2.0 / FAT16, FAT32 |
| Dahili depolama | 32 GB eMMC (2 GB işletim sistemi tarafından kullanılır, 28 GB dosyalar için kullanılabilir) |
| İşlemci | Cortex-A72 (ARMv8) 64-bit SoC @ 1.5GHz |
| Desteklenen Görüntü Formatları | JPG / JPEG; PNG |
| Desteklenen Video Formatları | MP4 / MOV /AVI / MPEG/ WMV / MPG / M4V / VOB / MKV (H.265); MPEG-2; M4K; VP8 / VP9; HTML5 |
| Desteklenen Ses Formatları | MP3; AAC; AC-3 |
MEVCUT SEÇENEKLER
| Aksesuarlar | Ayaklar (ST-401/ST-43M); Soundbar (pasif: SP-PSCM-IQ / SP-PSCM); Hoparlör (SP-TF1, SP-RM3); Araba (PDMHM-L); Duvara montaj (PDW CL ve P, PD02W TML, PD03W TMP) |
YEŞİL ÖZELLİKLER
| Enerji verimliliği | Enerji tüketimi: 102 kWh/1000 saat; Enerji verimliliği sınıfı: G; LED arka ışığı |
| Ekolojik Standartlar | EnergyStar 8.0 |
EK ÖZELLİKLER
| Özel Özellikler | DICOM Simülasyonu; HDMI ARK; Elektrikli USB Bağlantı Noktası (10 W); Çıkarılabilir Logo |
| Güvenlik ve Ergonomi | BSMI; CE; EAC; EMC Sınıf B; Enerji Yıldızı 8; FCC Sınıf B; KC/KCC; PSB; RCM; RoHS; VCCI |
| Piksel Arızası Sınıfı | ISO 9241-307, Sınıf 1 |
| Nakliye İçeriği | 2 adet AAA pil; Görüntülemek; HDMI kablosu; Güç kablosu; Önceden yüklenmiş MPi4 MediaPlayer Kit; Uzaktan kumanda; Kurulum Kılavuzu |
| Garanti | 3 yıl garanti dahil arka ışık; mevcut ek hizmetler; isteğe bağlı 4. + 5. yıl garanti uzatması 3 |
| Çalışma saatleri | 7/24 |
| Harici kontrol | AMX NetLinx Desteği; ASCII Kontrol Komutları; Crestron Bağlı; HDMI CEC; HTTP Tarayıcı; PJLink; Zamanlanmış Zamanlayıcı; SNMP |
| Uzaktan Yönetim | Otomatik E-posta Uyarıları; NEC NaViSet Yöneticisi 2 |
| Güvenlik | Donanım Düğmelerini Devre Dışı Bırak; IR İşlevselliğini devre dışı bırakın; Acil Durum Bildirimi |
| Ateşe Direnç | Metal arka kapak, plastik malzeme sertifikalı. UL94-5VB'ye |
Ekran Boyutu: 40'' Panel Teknolojisi S-PVA Çözünürlük: 1980x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43''Panel Teknolojisi: EDGE 60 HzÇözünürlük: 3840x2160Parlaklık...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 85'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 98'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 75'' Panel Teknolojisi: EDGE 60 Hz Çözünürlük: 3840x2160...
Ekran Boyutu: 82'' Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²]: 300 Kontrast...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: EDGE slim Çözünürlük: 1920x1080...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: LED Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 46'' Panel Teknolojisi: S-VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi: IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...