Son Baktıklarınız
60 " Video Wall Ekran Panel Teknolojisi UV2A...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
Yeni ürün
Panel Teknolojisi UV2A LCD
Çözünürlük: 1366x768
Parlaklık [cd/m²] 1.500
Çalışma saatleri 24/7
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
SHARP PN-V602A 60" Video Wall
Panel Teknolojisi UV2A LCD
Çözünürlük: 1366x768
Parlaklık [cd/m²] 1.500
Çalışma saatleri 24/7
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Video Wall Ekran |
| Çözünürlük | 1366x768 HD |
| Kontrast | 5000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Hoparlör | 10W + 10W (OPT PN-ZB02) |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| Kg | 45 Kg. |
| Boyutları (WxHxD) | Ürün Boyutları (G/Y/D) mm 1.335,9 x 754,2 x 149,3 |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| Genel Özellikler | Montaj (VESA/Nokta Sayısı/Aralığı mm) 6 / 200mm x 200mm or 4 / 200mm x 200mm |
| Panel Teknolojisi | UV2A LCD |
| Ekran Boyutu | 60'' |
| Parlaklık [cd m²] | 1500 |
| Tepki Süresi [ms] | 6ms |
| Çerçeve Kalınlığı (mm) | 6,5 |
| RS232 | Var |
| Görüş açısı [°] | 176/176 |
PN-V602A ultra ince çerçeveli model aslen video duvarı uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu 152 cm'lik (60") LCD monitör çeşitli tabela-işaret birimi ve çoklu ekran yapılandırmalarında kullanılabilir. Neredeyse görünmez bir çerçeveye sahip esnek bir çözüm olan PN-V602A, video duvarı ekranlarının yeni standardını belirlemektedir.
LCD 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD46E-P 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD46D-P 46" Dahili Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel...
SAMSUNG UD55C-B 55" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD55D 55" Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED...
SAMSUNG UD55E-P 55" Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED...
LG 55SVH7F-A 55" 0,44 mm (Kesintisiz) Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik):...
LG 49VL5F-A 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 450 cd/m² Çerçeve: 2,3...
LG 49VL7F-A 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 700 cd/m² Çerçeve: 2,3...
LG 55EV5D-2V Video Wall OLED Tabela Parlaklık (Tipik): 400 cd/m² (Ortalama...
LG 49VM5E-A Video Wall Ekran 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 500...
LG 49VL5D-B 49" Video Wall Ekran Çerçeve: 2,3mm (Sol/Üst), 1,2mm (Sağ/Alt)...
LG 49VM5C-A- 49" Video Wall Ekran Parlaklık: 500cd/m2 Çerçeve: 0,9 mm...
LG 55VH7E-H 55" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 700 cd/m² Yüzey İşlemi...
LG 47" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 42''Panel Teknolojisi: VAÇözünürlük: 1920x480Parlaklık [cd/m²]...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
55" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi SVAÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık...
SAMSUNG UH46F 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
Panel Boyutu: 42” Tip / Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LED Modülü Ekran...
Panel Boyutu: 55” Tip / Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LED Modülü Ekran...
Panel Boyutu: 49" (48.5'' çaprazlama) Tip/ Teknoloji: TFT LCD Modülü. (IPS,...
Panel Boyutu: 55" (54.64") Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD...
Parlaklık (Tipik): 500 cd/m² Çerçeve: 0,9 mm (Eşit) Derinlik: 86,5 mm...