Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi IPSÇözünürlük:...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004528
Yeni ürün
Panel Teknolojisi IPS
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık [cd/m²] 500
Çalışma saatleri 24/7
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync V554Q 55'' Profesyonel Ekran
Panel Teknolojisi IPS
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık [cd/m²] 500
Çalışma saatleri 24/7
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Ekranlar |
| Çözünürlük | 3840x2160 4K UHD |
| Kontrast | 1100: 1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| Kg | 27 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Ekran Boyutu | 55" |
| Parlaklık [cd m²] | 500 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| OPS Yuvası | Var |
| LAN 100Mbit | Var |
Eşsiz görsel performans
İster uzak mesafeden dikkat çekmek ister veya samimi toplantı alanları için net görüntü ayrıntısına ihtiyacınız olsun, yeni 55 ”MultiSync V554Q ekran oyununun başında yer alıyor. Ekran toplantı salonları ve kurumsal toplantı alanları ve ayrıca perakende mağazaları, müzeler ve ofis içi dijital ekranlar için mükemmel bir seçimdir.
“Piksel içermeyen” ergonomik görüntüleme ve UHD çözünürlüğü dahil, zorlayıcı, gerçeğe yakın, görsel kaliteyi en yüksek ayrıntı seviyesinde bekleyebilirsiniz. 500 cd / m² parlaklık çıkışı ve parlama önleyici bir yüzey kombinasyonu ile okuma deneyimi gözler için kolaydır.
Ekran, çevresine sorunsuz ve el ile bütünleşen ince ve modern bir tasarıma sahiptir. Kurulumu, kullanımı ve bakımı süper kolaydır. Zaman, çaba veya kaynaklar açısından sizden az şey gerektiren uzun ömürlü, yüksek kaliteli bir performans bekleyin.
BAĞLANTI
| Giriş Dijital Video | 1 x OPS Yuvası; 2 x DisplayPort (HDCP ile); 3 x HDMI (HDCP ile) |
| Ses Giriş Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Dijital Ses Girişi | 2 x DisplayPort; 3 x HDMI |
| Giriş Kontrolü | LAN 100Mbit; uzaktan kumanda teli (3,5 mm jak); RS232 |
| Giriş Verileri | 1 x microSD (MediaPlayer); 1 x USB 2.0 (Aşağı Akış); 1 x USB 2.0 (MediaPlayer); 1 x USB B Tipi (Giriş); 2 x USB 2.0 (Hesaplama Modülü, 1 x 5V / 2A powered) |
| Dijital Video Çıkışı | 1 x DisplayPort (döngü: DisplayPort, OPS slot PC'si) |
| Çıkış Sesi Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Çıkış kontrolü | 1 x LAN 100Mbit |
| OPS Yuvası | Slot Teknolojisi: Açık takılabilir özellik (NEC / Intel OPS standardı) |
| OPS Maks. Akım / Güç Tüketimi [A / W] | 4.7 / 75 |
| Hesaplama Modülü Yuvası | Slot Teknolojisi: Hesaplama Modülü Yuvası (NEC tescilli standardı) |
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenmiş eylemler programlanabilir |
| İnsan Sensörü | İsteğe bağlı, harici, 4-5m aralık, programlanabilir tetiklenmiş eylemler |
| Sıcaklık sensörü | Entegre, 1 sensör, tetiklenebilir eylemler programlanabilir |
| NFC Sensörü | Entegre, 2cm aralık, ücretsiz NEC Android Uygulaması gerekli |
| Güç Tüketimi Eco / maks. [B] | 120 Eko (sevkiyat ayarı), 170 |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | <0.5; <2 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Güç yönetimi | VESA DPMS |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 - 80 |
| Depolama Nemi [%] | 10 ila 90 |
| Depolama Sıcaklığı [° C] | -20 ila 60 |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 1,238,4 x 712,8 x 68,9 |
| Ağırlık (kg] | 27 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 11.9 (sol, sağ ve üst); 15,5 (alt) |
| VESA Montajı [mm] | 300 x 300 (FDMI); 4 delik; M6 |
| Giriş Koruması | IP5x (ön); IP2x (geri) |
| Desteklenen Görüntü Formatları | JPG (temel, ilerici, RGB, CMYK); mak. çözünürlük 5000 x 5000; PNG (interlace, alfa kanalı); mak. çözünürlük 4000 x 4000 |
| Desteklenen Video Formatları | MP4 / MOV / FLV (video H.264, ses MP3, AAC); mak. çözünürlük 30 Hz'de 1080p, 60 Hz'de 1080i; MPG (video mpeg 1/2, ses mpeg ses katmanı 2/3, AAC-LC); MP @ ML, MP @ HL; WMV (video H.264, wmv gelişmiş L3, wmv basit / ana, ses mp3 wmv std); mak.çözünürlük 30 Hz'de 1080p, 60 Hz'de 1080i |
| Desteklenen Ses Biçimleri | MP3 (MP3); mak. bit hızı 320 kBit / s; WAV (LPCM); mak. 48 kHz örnekleme |
| Desteklenen Dosya Depolama / Dosya Sistemi | MicroSDHC / FAT16, FAT32; USB 2.0 / FAT16, FAT32 |
LCD 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD46E-P 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD46D-P 46" Dahili Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel...
SAMSUNG UD55C-B 55" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
SAMSUNG UD55D 55" Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED...
SAMSUNG UD55E-P 55" Medya Oynatıcılı Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED...
LG 55SVH7F-A 55" 0,44 mm (Kesintisiz) Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik):...
LG 49VL5F-A 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 450 cd/m² Çerçeve: 2,3...
LG 49VL7F-A 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 700 cd/m² Çerçeve: 2,3...
LG 55EV5D-2V Video Wall OLED Tabela Parlaklık (Tipik): 400 cd/m² (Ortalama...
LG 49VM5E-A Video Wall Ekran 49" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 500...
LG 49VL5D-B 49" Video Wall Ekran Çerçeve: 2,3mm (Sol/Üst), 1,2mm (Sağ/Alt)...
LG 49VM5C-A- 49" Video Wall Ekran Parlaklık: 500cd/m2 Çerçeve: 0,9 mm...
LG 55VH7E-H 55" Video Wall Ekran Parlaklık (Tipik): 700 cd/m² Yüzey İşlemi...
LG 47" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 42''Panel Teknolojisi: VAÇözünürlük: 1920x480Parlaklık [cd/m²]...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: S-IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık...
55" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi SVAÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık...
SAMSUNG UH46F 46" Video Wall Ekran Panel Teknolojisi D-LED DIDÇözünürlük:...
Panel Boyutu: 42” Tip / Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LED Modülü Ekran...
Panel Boyutu: 55” Tip / Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LED Modülü Ekran...
Panel Boyutu: 49" (48.5'' çaprazlama) Tip/ Teknoloji: TFT LCD Modülü. (IPS,...
Panel Boyutu: 55" (54.64") Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD...
Parlaklık (Tipik): 500 cd/m² Çerçeve: 0,9 mm (Eşit) Derinlik: 86,5 mm...