Son Baktıklarınız
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 7000 ANSI...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004080
Yeni ürün
-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü : 7000 ANSI Lümen
-Çözünürlük:1280 x 800
-Kontrast Oranı: 8000:1
-Lamba Ömrü: 5000 saat (eko)
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC PA703W HD Projeksiyon Cihazı
-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü : 7000 ANSI Lümen
-Çözünürlük:1280 x 800
-Kontrast Oranı: 8000:1
-Lamba Ömrü: 5000 saat (eko)
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Projeksiyon |
| Çözünürlük | 1280x800 WXGA |
| Kontrast | 8000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:10 |
| Teknoloji | LCD |
| Işık Kaynağı | Lamba |
| Parlaklık | 7000 ANSI Lumen |
| Lamba Ömrü | 4.000 Saat |
| Lamba Kodu | NP42LP |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| USB Tip A | Var |
| Monitör Out | Var |
| Ethernet | Var |
| Kg | 10.2 Kg. |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Kablosuz Sunum | Opsiyonel |
| Fan Sesi | 33/39 (Eko / Normal) |
| Boyutları (WxHxD) | 499 x 163.7 x 406 |
| D-Sub 15 pin (VGA) | Var |
| S-Video | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| Opsiyonel Aksesuarlar | Lensler - motorlu NP40ZL (0.79-1.11: 1), NP41ZL (1.3-3.02: 1), NP43ZL (2.99-5.93: 1), NP44ML (0,32: 1) Lensler - manuel NP11FL (0.81: 1), NP12ZL (1.16-1.52: 1), NP13ZL (1.46-2.95: 1), NP14ZL (2.9-4.68: 1), NP30ZL (0.79-1.04: 1) |
| HD BaseT | Var |
| DisplayPort | Var |
| 3D-Sync | Var |
İşletmeniz için olağanüstü görselleştirme, parlak renkler ve üstün dinamik kontrast önemliyse, NEC PA703W ilk tercihiniz olmalıdır.
WXGA çözünürlüğe sahip kompakt 7.000 ANSI lümen LCD projektör, yalnızca benzersiz renk işleme teknolojisiyle değil, aynı zamanda motorlu lens kaydırma, odaklama ve yakınlaştırmanın kurulumu zahmetsiz hale getirdiği olağanüstü kurulum yetenekleriyle de rekabeti geride bırakıyor. Benzersiz HDBaseT-out arabirimi, kurulum maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olan, uygun maliyetli ağ kabloları aracılığıyla tek bir kaynağa birden çok projektörün zincirleme bağlanmasını sağlar. Bir çoklu araç gibi, temel özellikler, 4k ve Ultra HD Blu-ray içeriği oynatmak için en son telif hakkı protokolünün yönetimiyle devam ederken, uzun lamba ömrü ve daha da uzun filtre ömrü, en çekici Toplam Sahip Olma Maliyetini sağlar.
Sonuç olarak NEC PA703W projektör, kurumsal ve yüksek eğitim kurulumlarındaki toplantı, konferans ve seminer odaları için mükemmel şekilde uygundur.
Kurulum maliyetlerinizi azaltmak için projektörler, tüm kurulumların %90'ının projeksiyon gereksinimlerini karşılayan NP13ZL standart lens ile birlikte sipariş edilebilir!
GÖRÜNTÜ
| Projeksiyon Teknolojisi | 3LCD Teknolojisi |
| Yerel Çözünürlük |
1280 x 800 (WXGA)
|
| En Boy Oranı | 16:10 |
| Kontrast Oranı 1 | 8000:1 |
| parlaklık 1 | 7000 ANSI Lümen (Eko Modunda yaklaşık %80), standart ile. isteğe bağlı lens |
| Lamba | 370 W UHP AC (280 W UHP AC Eko Modu) |
| Işık Kaynağı Ömrü [saat] | 4000 (5000 Eko Modu) |
| Lens | 3 motorlu lens seçeneği; 5 manuel lens seçeneği |
| Lens Ayarı | Motorlu ve manuel (lense bağlı olarak) |
| Keystone düzeltme | +/- 40° manuel yatay / +/- 40° manuel dikey |
| Projeksiyon Faktörü | lens seçimine bağlı olarak (1.3-3.02:1'de standart seçenek NP41ZL) |
| Projeksiyon Mesafesi [m] | 0,7 – 50,9 |
| Ekran Boyutu (diyagonal) [cm] / [inç] | (en iyi performans aralığı); Maksimum: 1.270 / 500" |
| yakınlaştır | Motorlu ve manuel (lense bağlı olarak) |
| Odak Ayarı | Motorlu ve manuel (lense bağlı olarak) |
| Desteklenen Çözünürlükler |
4096 x 2160 (4k);2560 x 1600 (WQXGA);2048 x 1080 (2k);1920x1200 (WUXGA) - 640x480 (VGA);1080p/24/25/30/50/60;1080i/50/60;720p/60;720p/50;576i/50;576p/50;480p/60;480i/50
|
| Sıklık | Yatay: analog: 15/24-100 kHz, dijital: 15/24-153 kHz; Dikey: analog: 48-120 Hz, dijital: 48-120 Hz |
BAĞLANTI
| RGB (analog) | Giriş: 1 x Mini D-sub 15 pimli, bileşenle uyumlu (YPbPr) |
| Dijital | Giriş: 1 x DisplayPort; 1 x HDBaseT; HDCP 2.2'yi destekleyen 2 x HDMI™ Çıkış: HDCP 2.2'yi destekleyen 1 x HDBaseT |
| Ses | Giriş: 1 x DisplayPort Ses desteği; 1 x HDBaseT ses desteği; Bilgisayar analogu için 2 x 3,5 mm Stereo Mini Jak; 2 x HDMI ses desteği Çıkış: 1 x 3,5 mm Stereo Mini Jak (değişken) |
| Kontrol | Giriş: 1 x 3,5 mm Stereo Mini Jak (Kablolu Uzaktan Kumanda); 1 x D-Sub 9 pin (RS-232), Ethernet |
| LAN | 1 x RJ45 |
| USB | 1 x Tip A (USB 2.0 yüksek hız) |
| 3D Senkronizasyon | Çıkış: 1 x Mini DIN 3pin |
UZAKTAN KUMANDA
| Uzaktan kumanda | 3D Kurulum; En Boy Oranı; Ses Kontrolü; Otomatik ayar; DisplayPort; Eko Modu Kontrolü; Kenar Karıştırma; Dondurma işlevi; Geometrik Düzeltme; HDMI; Yardım-fonksiyonu; Keystone Düzeltme; Büyüt-fonksiyonu; Çoklu ekran; Sayfa (yukarı, aşağı); PBP/POP İşlevi; Resim Ayarı; Görüntü Sessiz; PIP Fonksiyonu; Güç açık / kapalı); Seçin (yukarı, aşağı, sol, sağ); Kaynak Seçimi; Test Resmi |
ELEKTRİKSEL
| Güç kaynağı | 100-240 VAC; 50 - 60Hz |
| Güç Tüketimi [W] | 482 (Normal) / 376 (Eko) / 1 (Ağ Bekleme) / 0,26 (Bekleme) |
MEKANİK
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 499 x 163.7 x 406 (lens ve ayaklar olmadan) |
| Ağırlık (kg] | 10.2 |
| Fan Gürültüsü [dB (A)] | 33 / 39 (Eko / Normal) |
ÇEVRE KOŞULLARI
| Çalışma Sıcaklığı [°C] | 5 ila 40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 ila 80 yoğuşmasız |
| Depolama Sıcaklığı [°C] | -10 ila 50 |
| Depolama Nemi [%] | 20 ila 80 yoğuşmasız |
ERGONOMİ
| Güvenlik ve Ergonomi | CE; EAC; ErP; RoHS; TÜEV Tip Onaylı |
EK ÖZELLİKLER
| Özel Özellikler | 3D hazır; 4K/60Hz arayüzler; Aktif 3D; AMX İşareti; Dahili Ekran/Çoklu Ekran Bölücü; En iyi görüntü kalitesi için Sinema Kalitesinde Resim (CQP) İşleme; İris ile Kontrast Oranı 10000:0; Crestron Oda Görünümü; DICOM simülasyonu; Dijital 3D Reform™; Doğrudan Kapatma İşlevi; Kenar Karıştırma Fonksiyonu; Serbest Eğim; Geometrik Düzeltme; HDBaseT; HDBaseT-çıkış sinyali bağlantısı; HDR10 Desteği; Yüksek İrtifa Modu; En iyi görüntü kalitesi için Hollywood Kalitesinde Video İşleme; HTTP Tarayıcı Kontrolü; Keystone Düzeltme (H=±40°, V=±40°); LAN kontrolü; Lens Belleği; Lens Kaydırma (dikey +0.5 maks/-0.1 maks, yatay ± 0.3 mak.); Işık Kaynağı Ayarı; Uzun Ömürlü Lamba; Manuel Duvar Rengi Düzeltme; Çoklu Ekran telafi modu; NaViSet Yöneticisi 2; Opsiyonel Kullanıcı Logosu; 27 dilde OSD; Şifre Güvenlik Sistemi; PIP/Yan Yana, HDMI - Giriş; PJ BAĞLANTISI; Portre Ayarı; Rec2020'den Rec709'a renk dönüşümü; RS-232 Kontrolü; Kesintisiz Anahtarlama; İstifleme Fonksiyonu; Test Modeli; Zamanlayıcı-Fonksiyon; UHD oynatıcı desteği; 5.000 saate kadar Işık Kaynağı Ömrü; Doğrudan PC kontrolü için Sanal Uzaktan Kumanda |
YEŞİL ÖZELLİKLER
| Enerji verimliliği | ECO zamanlayıcı; Akıllı Güç Yönetimi; 0,3 W'tan az Bekleme gücü; Daha Uzun Işık Kaynağı Ömrü; Yazılım zamanlaması; Zamanlayıcı-Fonksiyonu |
| Ekolojik Malzemeler | %100 geri dönüştürülebilir ambalaj; İndirilebilir kılavuzlar |
| Ekolojik Standartlar | ErP uyumlu |
NAKLİYE İÇERİĞİ
| Nakliye İçeriği | IR Uzaktan Kumanda (RD - 466E); Güç kablosu; projektör; Hızlı Kurulum Kılavuzu; CD-ROM'da Kullanım Kılavuzu |
İSTEĞE BAĞLI AKSESUARLAR
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | 8 isteğe bağlı süngü lens; Hava Filtresi (NP06FT); Kablo Kapağı (NP10CV); Tavan Montaj Kiti; Lamba (NP42LP); XpanD 3D Gözlük (X105-RF-X2); XpanD 3D RF Verici (AD025-RF-X2) |
| Lensler - motorlu | NP40ZL (0.79-1.11:1); NP41ZL (1.3-3.02:1); NP43ZL (2.99-5.93:1); NP44ML (0,32:1) |
| Lensler - manuel | NP11FL (0.81:1); NP12ZL (1.16-1.52:1); NP13ZL (1.46-2.95:1); NP14ZL (2.9-4.68:1); NP30ZL (0.79-1.04:1) |
3600 ANSI Lümen 1920x1200 WUGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
3600 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 2500 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
2500 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
3200 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 3200 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
3800 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
4200 ANSI Lümen 1920x1200 Full HD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
3200 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı...
5500 ANSI Lümen 1024x768 XGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
5500 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 5000 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
5000 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
4000 ANSI Lümen 1920x1200 WUXGA Ultra Yakın Mesafe Ev Sinema Projeksiyon...
2300 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
2800 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü :...
3100 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
3200 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
3500 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
3600 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
4200 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
4300 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
4300 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
4200 Lümen 1920x1200 WUXGA Lazer Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
105 ANSI Lümen 854x480 DLP Cep Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: DLP-Işık...
3300 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
3300 ANSI Lümen 1024 x 768 XGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 3600 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1280 x 800 WXGA HD...
2700 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
5500 ANSI Lümen 1920x1200 WUXGA Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı...