Son Baktıklarınız
2500 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Projeksiyon...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
Yeni ürün
-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü : 2500 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920 x 1080
-Kontrast Oranı: 60.000:1
-Lamba Ömrü: 7.500 saat
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
EPSON EH-TW5650 Full HD Projeksiyon Cihazı
-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü : 2500 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920 x 1080
-Kontrast Oranı: 60.000:1
-Lamba Ömrü: 7.500 saat
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Epson |
| Kategori | Ev Sineması Projeksiyon |
| Çözünürlük | 1920x1080 FULL HD |
| Kontrast | 15000: 1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Teknoloji | LCD |
| Işık Kaynağı | Lamba |
| Parlaklık | 2500 ANSI Lumen |
| Maksimum Çözünürlük | 1920x1200 |
| Lamba Ömrü | 4.500 Saat |
| Lamba Kodu | ELPLP96 |
| Lens Oranı | 1,33 - 2,16 |
| Hoparlör | 10W |
| HDMI | Var |
| VGA | Var |
| Composite Video | Var |
| USB Tip A | Var |
| Kg | 3.4 kg |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| 3D (Üç Boyut) | Var |
| Kablosuz Sunum | Wi-Fi, Miracast |
| Video Uyumluluk | 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640x480), WUXGA(1920x1200) |
| Fan Sesi | Fan Sesi : 37 dB Eko Fan Sesi : 27 dB |
| Boyutları (WxHxD) | 309x122x285mm |
| D-Sub 15 pin (VGA) | Var |
| Opsiyonel Aksesuarlar | PLP96 Lamba, Hava Filtresi (ELPAF30) , Wireless Lan Adapter |
Geriye yaslanın, rahatlayın ve projeksiyon perdesine yansıtılan görsellerin güzelliğine dalın. Projeksiyonlarımız, size büyüleyici görüntüler sunmak için arka planda kusursuz bir şekilde çalışan yüksek teknolojili pek çok özellik barındırır.
Hareketli videolar daha düzgün ve keskin görünür. Kare enterpolasyonu teknolojisi, bulanıklığı gidermek için mevcut karelerin arasında yeni kareler ekler.
Full HD ve gelişmiş görüntü işleme, ihtiyaçlarınıza uyacak optimum görüntüyü seçmenize yardımcı olan beş önayarlı modla daha keskin, daha net görüntüler sağlar.
Görüntüleri daha derinlikli ve net olarak ve açık ve koyu bölgeler arasında daha ayrıntılı tonlamalarla yansıtın.
Epson'un projeksiyonları ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz sporu, isterseniz klasik bir film yada dizi izliyor olun ya da yeni çıkan bir oyunu oynuyor olun, gerçek hayattan daha büyük bir görüntü ile gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayın. Herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 3000 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
3600 ANSI Lümen 1920x1200 WUGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
3600 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 2500 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
3200 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 3200 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
3800 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
4200 ANSI Lümen 1920x1200 Full HD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
3200 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı...
5500 ANSI Lümen 1024x768 XGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
5500 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 5000 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1920 x...
5000 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kablosuz Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
4000 ANSI Lümen 1920x1200 WUXGA Ultra Yakın Mesafe Ev Sinema Projeksiyon...
2300 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
2800 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık Gücü :...
3100 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
3200 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
3500 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
3600 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
4200 Lümen 1024x768 XGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık Gücü...
4300 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
4300 Lümen 1280x800 WXGA LCD Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: 3 LCD-Işık...
4200 Lümen 1920x1200 WUXGA Lazer Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
105 ANSI Lümen 854x480 DLP Cep Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: DLP-Işık...
3300 ANSI Lümen 1280x800 WXGA Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
3300 ANSI Lümen 1024 x 768 XGA Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi: LCD-Işık...
-Teknolojisi: LCD-Işık Gücü : 3600 ANSI Lümen-Çözünürlük: 1280 x 800 WXGA HD...
2700 ANSI Lümen 1920x1080 Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı -Teknolojisi:...
5500 ANSI Lümen 1920x1200 WUXGA Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı...