Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi: S-PVAÇözünürlük:...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60003677
Yeni ürün
Panel Teknolojisi: S-PVA
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık: [cd/m²] 500
Çalışma saatleri: 24/7
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync X551UHD Geniş Format Ekran
Panel Teknolojisi: S-PVA
Çözünürlük: 3840x2160
Parlaklık: [cd/m²] 500
Çalışma saatleri: 24/7
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Profesyonel Ekranlar |
| Çözünürlük | 3840x2160 4K UHD |
| Kontrast | 4000:1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| Kg | 18.5 Kg. |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Var |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | S-PVA |
| Ekran Boyutu | 55" |
| Parlaklık [cd m²] | 500 |
| Tepki Süresi [ms] | 6ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| RS232 | Var |
| OPS Yuvası | Var |
| LAN 100Mbit | Var |
Eşsiz detay zenginliği
Piksel içermeyen görüntüleme sağlayan geniş dijital tuval ile yeni bir görsel deneyim çağının tadını çıkarın. Bu 55 inç (139 cm) Ultra Yüksek Çözünürlük (UHD) ekran, yoğun ayrıntı ve renk doğruluğunun istendiği referans uygulamaları için mükemmel şekilde uygundur. 3840 x 2160 çözünürlük, gerçeğe benzeyen bir görsel deneyim için görüntüleme açısından bağımsız olarak hassas renk kalitesiyle hem mesafeyi hem de yakınlığı izlemeyi kolaylaştırır. 7/24 çalışma için tasarlanan ve geniş bağlantısı sayesinde yüksek kullanım esnekliği sunan bu ekran, geleceğe dönük yatırım güvenliği sağlar.
En son teknolojiye sahip bu teknoloji, CAD / CAM, yaratıcı multimedya tasarımı, kontrol odası, tıbbi inceleme ve üst düzey perakende tabela uygulamaları dahil olmak üzere tüm ağır hizmet uygulamaları için idealdir.
BAĞLANTI
| Giriş Dijital Video | 1 x DisplayPort (HDCP ile); 2 x DVI-D (HDCP'li); 4 x HDMI (HDCP ile) |
| Ses Giriş Analog | 1 x 3,5 mm jak |
| Dijital Ses Girişi | 1 x HDMI; DisplayPort |
| Giriş Kontrolü | LAN 100Mbit; uzaktan kumanda teli (3,5 mm jak); RS232 |
| Çıkış Sesi Analog | 3,5mm jak |
| Çıkış kontrolü | LAN 100Mbit |
| Uzaktan kumanda | SNMP'li LAN; Uzaktan Kumanda IR (dahili / harici (isteğe bağlı) sensör); RS-232C (9-pin D-sub) Giriş |
| OPS Yuvası | Slot Teknolojisi: Açık takılabilir özellik (NEC / Intel OPS standardı) |
| Kalkış Akımı [A] | mak. 10 |
| Güç Tüketimi [W] | mak. 61 |
| Gerilim / Akım [V / A] | 16/4 |
| Ortam Işığı Sensörü | Entegre, tetiklenmiş eylemler programlanabilir |
| İnsan Sensörü | İsteğe bağlı, harici, 4-5m aralık, programlanabilir tetiklenmiş eylemler |
| Sıcaklık sensörü | Entegre, 3 sensör, tetiklenebilir eylemler programlanabilir |
| NFC Sensörü | Entegre, 2cm aralık, ücretsiz NEC Android Uygulaması gerekli |
| Güç Tüketimi Eco / maks. [B] | 150 Eco (sevkiyat ayarı), 240 |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | <0.5; <0.5 (ECO Beklemede) |
| Güç yönetimi | VESA DPMS |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +0 ila +40 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 - 80 |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | Standsız: 1,250 x 721 x 78 |
| Ağırlık (kg] | Standsız: 27 |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 18.5 |
| VESA Montajı [mm] | 4 delik; 400 x 400 (FDMI); M8 |
| Giriş Koruması | IP40 (ön); IP20 (geri) |
Panel Teknolojisi: VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık [cd/m²] 500 Çalışma...
ViewBoard® Cast ile ekranı 4 farklı paylaşıma bölerek çalışma USB tak &...
Panel Boyutu: 31.5’’ çapraz Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD...
Panel Boyutu: 32" (31.5'' çaprazlama) Tip/ Teknoloji: ADS tipi Görüntü Alanı...
USB Oynatma Özellikli 32" Full HD LED Kurumsal Ekran Full HD 1080p...
Panel Boyutu: 43" Tip/Teknoloji: TFT LCD Modullü (VA tip, DLED backlight)...
İnce, düz çerçeve ve şasi USB üzerinden fotoğraf, müzik ve video oynatma...
Panel Boyutu: 48’’ Tip/Teknoloji: WLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD modülü Ekran...
3840 x 2160 çözünürlüklü 50’’ ekran İnternet içeriklerini görüntülemek için...
Panel Boyutu: 65" Tip/ Teknoloji: DLED Arka aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 75" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
Panel Boyutu: 86" Tip/ Teknoloji: LED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü...
Kolay cast özelliği Cihazlar ve odalar arasında kablosuz sunum özelliği...
55" All-in-One ePoster Dijital Kiosk Yerleşik medya oynatıcı ve 16 GB...
55 İnçlik All-in-One Dijital e-Poster 3840 x 2160 4K çözünürlük 16GB...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 65'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 50'' Panel Teknolojisi VA Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 55'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 43'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Ekran Boyutu: 49'' Panel Teknolojisi IPS Çözünürlük: 3840x2160 Parlaklık...
Panel Teknolojisi S-IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık [cd/m²] 450Çalışma...
65, 75, 86 ve 98 inç boyutlarında eksiksiz profesyonel ekran yelpazesi 18/7...