Son Baktıklarınız
Panel Teknolojisi :IPSÇözünürlük:...
Son Yazılar
8.500 ANSI Lümen, geniş mekanlarda canlı görüntüler sağlar 0,67" DMD çipi ve DLP teknolojisi tarafından sağlanan...
DualUp monitör yalnızca bir monitör için küçük bir alan kaplar, ancak bu...
Bir toplantı başlatmak için dizüstü bilgisayarınızı açın ve ofisteki ekip üyeleriyle uzaktaki katılımcılar...
Yeni BenQ HT4550i, dört fazlı piksel kaydırmalı 1080p yerel diziden 3840x2160'lık 4K UHD çözünürlüğünü elde etmek...
Önde gelen bir video konferans sağlayıcısı olan AVer Information Inc., sanal toplantılar için yeni bir...
Sıradan bir küçük konferans odası projektörü gibi görünebilir, ancak Sony VPL-PHZ61,...
Sharp/NEC NP-PE456USL, müzeler, perakende satış, eğlence ve iş/eğitim ortamlarında bulunan zorlu uygulamalar için...
Nihai dijital beyaz tahta çözümünü arıyorsanız, ViewSonic ViewBoard etkileşimli düz panel ekranlar tam size göre....
İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye...
Müzeler, galeriler, gök evleri ve turistik yerlerden zorlu uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar Sony 4K...
Epson'un ilk 4K HDR UST lazer projektörü olan LS500'ü piyasaya sürmesinin üzerinden iki...
11.500 ANSI lümen (13.600 ISO) vermek üzere derecelendirilen Barco'nun G62-W14 geniş...
Alcyone 2 uydusu, özellikle küçük küresel Alcyone muhafazası için Fransa'daki Cabasse Akustik Merkezinde...
Teklif sepetiniz boş
"Teklif Al "
60004305
Yeni ürün
Panel Teknolojisi :IPS
Çözünürlük: 2560x1449
Parlaklık: [cd/m²] 350
"Teklif Al" Lütfen teklif isteyin.
Dikkat: Stoktaki son ürünler!
Stoka gireceği tarih:
NEC MultiSync A271Q Desktop Ekran
Panel Teknolojisi :IPS
Çözünürlük: 2560x1449
Parlaklık: [cd/m²] 350
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal
| Markalar | Sharp / NEC |
| Kategori | Desktop Ekran Çözümleri |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 2K |
| Kontrast | 15000: 1 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| HDMI | Var |
| Kg | 6.9 Kg. |
| DisplayPort | Var |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Parlaklık [cd m²] | 350 |
| Tepki Süresi [ms] | 8ms |
| Çalışma Süresi (Gün/Saat) | 7/24 |
| USB Tip C | Var |
NEC MultiSync ® PA271Q - olağanüstü profesyonel ofis ve yaratıcı üretkenlik, güvenebileceğiniz renk üretimi ile
Üstün ergonomik özelliklerle birlikte üstün renk yönetimi ile bu 27 ”ekran, görselleştirme ve ofis performansında üstün hassasiyetten yararlanır.
Yaratıcı çıktınızı olağanüstü renk reprodüksiyonuyla sürün: AH-IPS paneli, 14 bit gama 3D görünüm tablosu, SpectraView ® Engine ve olağanüstü kalibrasyon seçenekleri size kapsamlı yaratıcı kimlik bilgileri sunmak için birleştirir. Uzun süreli kalibrasyon doğruluğu için ekran entegre bir kalibrasyon sensörü sağlar ve harici bir sensörü destekler. Ekstra bir ana bilgisayar tabanlı kalibrasyon uygulamasına gerek yok - harici sensörü ekranın USB portuna bağlamanız ve istediğiniz kalibrasyon hedefini ekran üzerindeki menüden yönetmeniz yeterlidir. Ekranın USB Tip-C bağlantısını kullanarak video, ses, güç ve USB'yi tek bir kabloyla yöneterek masanızı temizleyin.
En iyi ergonomi ve kullanıcı refahı koruması ile ekran ofis ve yaratıcı profesyonellerin ilgisini çekiyor.
SENKRONİZASYON ORANI
| Yatay Frekans [kHz] | 15 - 92 |
| Dikey Frekans [Hz] | 23 - 86 |
| Optimum Çözünürlük |
2560 x 1440, 60 Hz'de
|
| destekli |
2560 x 1440;1920 x 2160;1920 x 1200;1920 x 1080p;1680 x 1080;1680 x 1050;1600 x 1200;1440 x 900;1280 x 1440;1280 x 1024;1280 x 960;1280 x 720p;1152 x 864;1024 x 768;832 x 624;800 x 600;720 x 576p;720 x 480p;640 x 480p
|
| Dijital | 1 x DisplayPort; 1 x DisplayPort çıkışı; 1 x Mini DisplayPort; 1 x USB Tip C; 2 x HDMI; USB ver. 3,1 (3 aşağı / 2 yukarı) |
| Modda Güç Tüketimi [W] | 110 (en fazla); 33 (Eko Modu); 60 (yaz) |
| Güç kaynağı | 1,5 A / 0,73 A; 100-240 V; entegre güç kaynağı |
| Güç Tasarrufu Modu [W] | <2 (Ağa Bağlı Bekleme) |
| Çalışma Sıcaklığı [° C] | +5 ila +35 |
| Çalışma Nemi [%] | 20 - 80 |
| Depolama Nemi [%] | 10 - 85 |
| Depolama Sıcaklığı [° C] | -20 ila 60 |
| Yüksekliği ayarlanabilir stand [mm] | 150 (Manzara modu) |
| Ekran Eğimi [°] | -5 ila 30 |
| Ekran Dönüşü [°] | -170 ila 170 |
| Ekran Döndürme [°] | 0 - 90 (yataydan dikey moda) |
| Çerçeve Genişliği [mm] | 20 (üst ve alt); 20.3 (sol ve sağ) |
| Boyutlar (G x Y x D) [mm] | 640.2 x 395.7 - 545.7 x 233 (Manzara modu); Stand olmadan: 640,2 x 378,6 x 65,4 |
| Ağırlık (kg] | Stand ile: 9.7; Standsız: 6.9 |
| VESA Montajı [mm] | 100 x 100 (4 puan) |
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1680x1050Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1680x1050Parlaklık: [cd/m²] 250
Mac Uyumlu 4K (3840X2160) çözünürlük 24'' ekran 23,7" IPS 4K Ekran DCI-P3 ve...
Dünyanın İlk 5K Ekranı 5K (5120X2880) çözünürlük 27'' ekran 5K (5120 x 2880)...
22" Class UltraFine 4K IPS LED Monitör 21,5" IPS 4K Ekran Parlaklık: 500...
27" UHD 4K HDR Monitör Monitör VESA DisplayHDR™ 400 sRGB %99 (Tipik) 3 Yönlü...
19.5'' HD AMD FreeSync Monitor 19.5" HD (1366 x 768) TN AMD FreeSync™...
31.5'' UHD 4K Monitör 31,5” UHD 4K (3840 x 2160) DCI-P3 95% Renk Ayarlı 5W x...
43''4K UHD IPS LED MONİTÖR IPS Panel 3840 x 2160 4K UHD Çözünürlük 16:9...
27" Ultra HD 4K Monitör Gerçekçi Oyun Deneyimi FreeSync ile Net ve Canlı...
LCD 24 " Masaüstü Profesyonel Ekran Panel Teknolojisi:IPSÇözünürlük:...
Ekran Boyutu: 23.8'' Panel Teknolojisi: IPS Çözünürlük: 1920x1080 Parlaklık:...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi:TNÇözünürlük: 1280x1024Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 4096x2160Parlaklık: [cd/m²] 350Kontrast...
Panel Teknolojisi: AH-IPSÇözünürlük: 1920x1200Parlaklık: [cd/m²] 350Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: VA TFTÇözünürlük: 3440x1440Parlaklık: [cd/m²] 290Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: IPSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...
Panel Teknolojisi: PLSÇözünürlük: 1920x1080Parlaklık: [cd/m²] 250Kontrast...