Neden Sony simülasyon projektörleri?

Olağanüstü ayrıntı, renk ve kontrast artı olağanüstü güvenilirlik: Bunlar, günümüzün görsel simülasyon ortamları için yaratılan projektörlerimizin ayırt edici özellikleridir. 20.000 saate kadar neredeyse hiç bakım gerektirmeden çalışan yüksek performanslı lazer ışık kaynağına sahip 4K SXRD projektörlerimiz arasından seçim yapın.  

Olağanüstü 4K görüntüler

Simülasyon projektörlerimiz, son derece yüksek kontrast ve mükemmel renklere sahip parlak, net ayrıntılara sahip doğal 4K görüntüler için gelişmiş 4K SXRD panel teknolojisine sahiptir. Reality Creation yükseltme ve koyu gölgelerde ve parlak vurgularda ekstra ayrıntı için HDR (Yüksek Dinamik aralık) desteğiyle resim kalitesi daha da geliştirildi.

Tutarlı parlaklık

5.000 lümene varan etkileyici ışık çıkışıyla simülasyon projektörlerimiz, zorlu ortamlarda her zaman göze çarpan parlak görüntüler sunar. Sabit parlaklık modunda lazer simülasyon projektörlerimiz, ışık kaynağının nominal ömrü boyunca son derece hassas ışık çıkışı seviyeleri sağlar - çoklu projektör kurulumları için idealdir.

Esnek kurulum, göze batmayan çalışma

Çevreniz tarafından kısıtlanmayın. 4K SXRD simülasyon projektörlerimiz herhangi bir kısıtlama olmaksızın yatay, dikey, baş aşağı veya herhangi bir açıda kurulabilir. Sağlam kasa, projektörlerin doğrudan üst üste istiflenmesini sağlayarak yüksek parlaklıkta çoklu projeksiyon kurulumlarını basitleştirir. Otomatik kalibrasyon, hızlı kurulumu basitleştirir ve düşük gürültülü fan, istenmeyen dikkat dağıtıcı unsurlar olmaksızın izleyiciler için daha da sürükleyici bir deneyim sağlar.

Gerçek dünya için simülasyon

4K SXRD simülasyon projektörlerimiz, sizin ve izleyicilerinizin dikkatini daha az dağıtarak güvenilir, sorunsuz çalışma sağlamak için gelişmiş özelliklerle donatılmıştır.  

  • Lazer projektörlerimizin lens, ışık kaynağı ve optik bileşenleri, uzun süreli güvenilir çalışma için toza karşı yalıtılmıştır. 
  • 4K lazer projektörlerimizdeki güvenilir ışık kaynağı neredeyse anında başlar, böylece uzun lamba ısınma süresi olmadan gösteri başlayabilir.
  • Lazer projektörlerimiz, tek yönlü hava akışına sahip ekstra düşük gürültülü bir fana ve fısıltı kadar sessiz çalışma için bir sıvı soğutma sistemine sahiptir.

4K SXRD lazer simülasyon projektörleri

Parlak, yüksek kontrastlı gerçek 4K görüntülerin yanı sıra bir lazer ışık kaynağının güvenilirliğini ve azaltılmış bakımını sunar.

SONY VPL-GTZ380

10.000 lümen parlaklık, 16.000:1 kontrast ve canlı DCI-P3 renkli doğal 4K SXRD lazer projektör.

SONY VPL-GTZ280

2.000 lümenli ve yüksek hızlı hareketin doğru şekilde yeniden üretilmesine sahip 4K SXRD lazer projektör.

Günümüzün simülasyon uygulamaları için oluşturuldu

Simülasyon projektörlerimiz, yüksek parlaklık ve bozulmamış 4K görüntü kalitesinin üstün çalışma güvenilirliği ve minimum bakım gereksinimleri kadar önemli olduğu bir dizi zorlu ortam için idealdir.

İlgili uygulamalar

Müzeler

Tutarlı görüntüler ve düşük çalıştırma maliyetleri sunan güvenilir, kurulumu kolay 4K SXRD projektörlerimizle ziyaretçilerin daha sürükleyici izleme deneyimleri tutkusunu tatmin edin.

Planetaryumlar

Samanyolu'nun parlak yıldız vurgularını ve simsiyah karanlığını doğru bir şekilde tasvir eden canlı 4K HDR görüntülerle gece gökyüzünün muhteşem güzelliğini yeniden yaratın

Uçuş simülasyonu

Yüksek kontrast, zengin renkler ve akıcı doğal hareketle gerçeğe yakın, ayrıntılarla dolu 4K HDR görüntüleri doğru bir şekilde yeniden oluşturun.