İki kat daha iyi: iki ekran, bir güzel hibrit toplantı odası çözümü

İşletmeler hibrit iş akışlarına daha iyi uyum sağlamak için yeniden şekillenirken, insanları ofise geri çekmeye önem veriliyor. Şimdi ve gelecekte tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için toplantı alanlarının nasıl döşeneceği ve donatılacağı, tüm sektörlerde trend olan bir tartışmadır.

Teknoloji söz konusu olduğunda, uzak katılımcılar için kapsayıcılık sağlamak üzere yüksek kaliteli ses ve video ve sorunsuz toplantı deneyimleri için kolay, sezgisel kullanım temel kriterler olmalıdır.

Amaca uygun performans esastır (ve Sharp/NEC tarafından garanti edilir), ancak bu, güzel görünümden ödün vermek anlamına gelmemelidir. Toplantı odanızı en yüksek kalitede tasarlayıp belirlediğinizde, teknolojinin performansı kadar iyi görünmesini de isteyeceksiniz.

NEC İkili İşbirliği (kısaca Du-Co) Oda Sistemi, en şık iç tasarımlara mükemmel bir şekilde entegre olurken hibrit ekiplere en yüksek kaliteli araçları getirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Tek dokunuş, tek dokunma

Teams Room veya Zoom Room gibi video konferans odası sistemleri için optimize edilmiş olan NEC Du-Co sistemi, estetik açıdan hoş bir çift ekran çözümü sunar. Biri VC'ye ayrılmış, diğeri işbirliğine dayalı etkileşim için dokunmatik özellikli iki görsel olarak özdeş ekran, hibrit ekipleri desteklemek için birleşiyor.

Görsel olarak aynı iki ekran

NEC çift ekran çözümü, etkileşimli NEC MultiSync® M Serisi-IGB ve aynı şekilde tasarlanmış etkileşimli olmayan MultiSync® M Serisi-IGB olmak üzere iki ekranı birleştirir. İnteraktif olmayan ekran, dokunmatik ekranla aynı koruyucu cam panele sahiptir ve onlara aynı görsel görünümü verir.

500cd/m2'lik yüksek parlaklık seviyeleri, günümüzün tipik olarak parlak toplantı alanlarında bile mükemmel okunabilirlik ve görüntü reprodüksiyonu sağlar ve parlama önleyici kaplama, rahatsız edici yansımaları en aza indirir ve parmak izlerinin görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Yüksek özellikli toplantı alanları için talep

NEC Du-Co Oda Sisteminin estetik görünümü pazarda benzersizdir. Bu, son kullanıcılarımızla yaptığımız görüşmelerin doğrudan bir sonucu olarak ortaya çıktı. İhtiyaçlarını dinledik ve amaca yönelik tasarlanmış bir çözümle yanıt verdik.

Önde gelen bir uluslararası hukuk firması olan küresel müşterilerimizden biri, Du-Co Oda Sistemini yakın zamanda yenilenmiş müşteriye dönük ve müşteriye dönük olmayan toplantı alanlarına dahil ediyor:

Toplantı alanlarımızı çok yüksek bir standartta yeniledikten sonra, onları video konferansı ve ortak çalışmayı destekleyecek çift ekranlı bir çözümle donatmak istiyorduk. Birkaç ürünü karşılaştırdık, ancak dokunmatik ve dokunmatik olmayan ekran yüzeylerinin ve çevreleyen çerçevelerin görünümünün eşleşmemesi bizi hayal kırıklığına uğrattı. Göze hoş geliyordu ve yüksek özellikli iç tasarımımıza pek uymuyordu. Bunu, ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir ürün geliştirmeyi düşünmeye çok açık olan Sharp/NEC'e ilettik.
Du-Co sistemini Londra ofisimizde test ettik ve görünümünden ve performansından çok memnunuz. Sharp/NEC'in ürünleri dünyanın her yerinde mevcuttur, bu nedenle başka yerlerdeki toplantı alanlarımız için bu çözümü standartlaştırabiliyoruz.

Önde gelen bir uluslararası hukuk firması için Küresel AV Servis Yöneticisi

Doğal bir interaktif deneyim

İster parmağınızı, ister duyarlı pasif kalemi kullanın, InGlass™ dokunmatik teknolojisi, Windows Mürekkebi ve avuç içi reddetme işlevi de dahil olmak üzere mükemmel etkileşimli performans sunar. Kullanıcılar, geleneksel bir beyaz tahta kullanıyormuşçasına en doğal ve doğru yazma deneyiminin keyfini çıkarır. FlatFrog Board for Rooms beyaz tahta yazılımı ücretsiz olarak dahildir.

Her iki ekranın yüzeyi darbelere ve çizilmelere karşı mükemmel sağlam koruma sunar ve parmak izlerinin görünümünü sınırlar. Her iki ekran da aynı olduğundan, tek sorun hangisinin dokunmatik yüzey olduğunu bilmek olabilir! Lazer kazıma hizmetimizi kullanan müşterilerimizden bazıları, hangisine dokunulacağını netleştirmek için dokunmatik ekranın çerçevesini işaretlemeyi seçmiştir.

Kanıtlanmış uyumluluk

IGB modelleri de dahil olmak üzere NEC MultiSync® M Serisi, sektörün önde gelen çözüm sağlayıcılarıyla uyumludur, yani en yüksek kalitede kullanıcı deneyimi garanti edilir.

Barco ClickShare Konferansı CX-30 ve CX50 ile uyumluluğu test edilmiş ve onaylanmıştır, dokunma ve geri dokunma dahil olmak üzere toplantı odalarında kablosuz ekran paylaşımını destekler.

Görüntülü aramalarda gerçek dudak senkronizasyonu optimizasyonu için önceden yapılandırılmış renk ayarları ve düşük gecikme ile mümkün olan en iyi video deneyimini sağlayan Cisco Webex Room Kit serisi için Cisco tarafından onaylanmıştır.

Ağa bağlı birden fazla cihazın bir bilgisayar veya denetleyiciden yönetilmesine ve kontrol edilmesine olanak tanıyan Crestron RoomView ile uyumludur.

Slot-in bilgi işlem, uygulamayı genişletiyor

Sharp/NEC'in açık modüler slot-in teknolojisi ile MultiSync® M Serisi-IGB ekranlar, isteğe bağlı bir Raspberry Pi bilgi işlem modülü veya daha güçlü Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM) bilgi işlem cihazı ile yükseltilebilir işlevsellik sağlayabilir. Daha geniş, kişiye özel toplantı odası uygulamaları için Du-Co oda sistemi.

NEC USB-C Akıllı Ekran Modülünü (Intel®SDM) entegre eden Du-Co Oda Sistemi, 'Kendi Cihazını Getir' özelliğiyle toplantı alanını dönüştürüyor. Kullanıcılar, içeriklerini büyük ekranda paylaşmak için tek bir USB-C kablosu kullanarak kişisel cihazlarını bağlamaları yeterlidir, bu sırada cihazlarının ücretini alırlar.

Seçim için üç boyut

Du-Co Oda Sistemi 55 inç ve 65 inç boyutlarında mevcuttur ve daha büyük toplantı alanları için yakında 75 inç olarak da sunulacaktır.