Information

Manufacturers

Viewed products

Block title

RFQ List

No products added yet

Online only

NEC MultiSync X464UNV-3 46" Video Wall Ekran

60004271

New product

Panel Teknolojisi S-PVA
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık [cd/m²] 500
Çalışma saatleri 24/7

More details

No products added yet

Data sheet

Markalar Sharp / NEC
Kategori Video Wall Ekran
Çözünürlük 1920x1080 FULL HD
Kontrast 3500:1
Görüntü Oranı 16:9
HDMI Var
Kg 24,3 Kg.
D-Sub 15 pin (VGA) Var
3.5mm Stereo Mini Jack Var
DVI-D Var
DisplayPort Var
Panel Teknolojisi S-PVA
Ekran Boyutu 46"
Parlaklık [cd m²] 500
Tepki Süresi [ms] 8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm) 5.8
Çalışma Süresi (Gün/Saat) 7/24
RS232 Var
OPS Yuvası Var
LAN 100Mbit Var

More info

NEC X464UNV-3, video duvar teknolojisinde güvenilirlik standardını belirler. Sürekli olarak doğru görüntü oluşturma ve yüksek operasyonel güvenliği destekleyen bu ekranlar, 7/24 çalışmanın zorlukları için tasarlanmıştır. Genel ışık koşullarında mükemmel okunabilirlik, parlama önleyici bir yüzey ile birlikte 500 cd / m² parlaklık çıkışı sayesinde garanti edilir. Gelişmiş akıllı özellikler seti, ekranların kurulumunu ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve önemli ölçüde azaltılmış bakım gereksinimlerini destekler. 46 ”ekran, tüm uygulama senaryoları için bireysel boyut ve şekil gereksinimlerini karşılayacak büyük ekran yüzeyleri oluşturmak için idealdir.

NEC'in video duvar pazarındaki engin tecrübesi, X464UNV-3'ün tasarımında, operasyonel maliyetleri azaltan, montajı kolaylaştıran ve içeriğin kontrol odalarında, kurumsal uygulamalarda, yayın stüdyolarında, nakliye tesislerinde ve kiralamadaki görsel etkisini artıran özelliklerle ortaya çıkıyor. 

  • Kusursuz Görsel Deneyim - FrameComp, hızlı hareket eden içerik için çok önemli olan ve içeriği tüm video duvarı boyunca senkronize ederek çarpıcı bir görüntü yaratan kesintisiz bir görünümü destekler.
  • Kolay Kurulum - Otomatik TileMatrix, kurulum sırasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Tüm duvarın kurulumunu tamamlamak için sadece bir ekranı yapılandırın.
  • Büyük Ölçekli Akıllı Yolu mükemmel derecede ayrıntılı Görüntüler - yerel UHD Daisy Chaining, kullanıcının tek bir UHD görüntüsü veya 4 farklı Full HD kaynağı ile UHD video duvarları oluşturmasını sağlar.
  • Video Duvarlarının Güvenli Güvenilirliği ve Uzun Ömürü - benzersiz NEC ısı yönetim sistemi, kullanıcının ekranın içindeki ısıyı izlemesini ve kontrol etmesini sağlar.
  • Maliyet Tasarruflu Cihaz Yönetimi - NaViSet Administrator 2 yazılım aracını kullanarak bağlı tüm NEC cihazlarını merkezi bir konumdan yönetirken zahmetten tasarruf edin.
  • Sürekli İş Akışı - 7/24 operasyonel performansla kritik görev uygulamaları için güvenilir ve emniyetli
  • OPS Kablosuz Genişletme ile Geleceğe Hazır - çeşitli Slot-in PC'lerimizden birini, sinyal arayüzlerini ve diğer OPS uyumlu ürünlerden birini harici kablo veya cihazlara gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde entegre ederken ekranınızın gücünü istediğiniz zaman yükseltin.

Download

2

NEC X464UNV-3 Teknik Bilgiler

Download (0)

30 other products in the same category: