Information

Manufacturers

Viewed products

Block title

RFQ List

No products added yet

NEC NP39ML View larger

Online only

NEC NP39ML Projeksiyon Lensi

New product

NEC PX803UL ve NEC PX1004UL projektör için Ultra Kısa Atım lens.

More details

Data sheet

Markalar Sharp / NEC
Aksesuar Türü Lens

More info

Yeni bir NEC Ultra Kısa Atışlı Lens, NEC PX803UL / PX1004UL Serisi kurulum projektörleri için lens çizgisini, Tabela, Müze, Kiralama / Evreleme, Yüksek Öğrenim ve büyük Kurumsal ortamlar için mükemmel şekilde düzenler. 

Projektörün ekrana yakın konumlandırılmasını sağlayan yeni projeksiyon yeteneklerini keşfedin; mekanın zorlu olduğu ideal çözüm. Yüz yukarı / aşağı, manzara / portre ve dikey montaj özelliklerinden maksimum kurulum esnekliği ve yaratıcılığın tadını çıkarın. 

NEC PX Lazer projektörlerinin sunduğu üstün görüntü kalitesiyle sunulan 100 ”ila 350” diyagonal ekran boyutları için yeni bir görselleştirme deneyimi ile izleyicilerinize ilham verin.

  • Uzay Zorluklarını Ortadan Çıkarın - daha kısa yansıtma mesafeleriyle (sadece 0,83m mesafeden 100 ”) 100” - 350 ”diyagonal ekran boyutundan daha büyük resimler oluşturun.
  • Konumlandırma için Sınır Yok - masaüstü, tavan ve dikey duvara montaj lens özellikleri ile maksimum kurulum esnekliğinin tadını çıkarın.
  • Portrede Şık Olun - dijital tabela Kurulumları için portre biçiminde olağanüstü projeksiyonlar oluşturun.
  • Kristal Netliğinde Görüntü Kalitesi - kristal netliğinde cam unsurlarla, lens üstün görüntü kalitesiyle olağanüstü bir görsel deneyim sunar.

Projection Ratio                   
                        
0.38:1
  
Aperture             2.0
  
Focal Length 5.64 mm
  
Weight 2.7 kg
  
Size 309 x 167.8 x 418.9 mm

30 other products in the same category: