Information

Manufacturers

Viewed products

Block title

RFQ List

No products added yet

EPSON EB-1450Ui Projeksiyon Cihazı

New product

3800 ANSI Lümen 1920x1200 WUXGA Kısa Mesafe İnteraktif Projeksiyon Cihazı

-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü :3800 ANSI Lümen 
-Çözünürlük: 1920 x 1200 WUXGA 16:10
-Kontrast Oranı: 160.000:1
-Lamba Ömrü:10.000 saat

More details

No products added yet

Data sheet

Markalar Epson
Kategori Ultra Yakın Projeksiyon
Çözünürlük 1920x1200 FULL HD
Kontrast 16000:1
Görüntü Oranı 16:10
Teknoloji LCD
Işık Kaynağı Lamba
Parlaklık 3800 ANSI Lumen
Lamba Ömrü 10.000 Saat
Lens Oranı 0,27 - 0,37
Hoparlör 16W Speaker
HDMI Var
VGA Var
USB Tip A Var
Ethernet Var
Kg 8.4 kg
Garanti Süresi 2 Yıl
Kablosuz Sunum Wi-Fi
Boyutları (WxHxD) 474x130x447mm
DVI-D Var

More info

Full HD toplantı çözümü

Bilgi paylaşımını ve iletişimi artırarak iş birliğine dayalı toplantılar düzenleyin ve gerçekten çağdaş bir iş ortamı oluşturun.

Toplantı odalarına etkileşim getiren en yeni ultra kısa mesafeli projeksiyonumuz, parmak dokunuşlu ve çift kalem özelliği, 3.800 lümen değerinde yüksek parlaklık seviyesi, Full HD WUXGA çözünürlüğü ve uzaktan çoklu konum bağlanabilirliği özelliklerine sahiptir. Ultra kısa mesafeli EB-1450Ui, herhangi bir iş çalışma ortamının gereksinimlerini karşılamak üzere 100 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutu sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

100 inçe kadar ekran büyüklüğü ve üstün kalite

Epson’un 3LCD teknolojisi ile bir araya gelen Full HD WUXGA çözünürlük sayesinde, parlak renklere ve canlı görüntülere sahip yüksek kaliteli içeriğin keyfini çıkarın. HDMI bağlantısı sayesinde izleyici, herhangi bir toplantı odası ortamında içeriklerin daha keskin ve net bir şekilde görüntülenmesi avantajından faydalanır.

Hepsi bir arada ofis çözümü

Bu interaktif toplantı odası çözümü, panolar, beyaz tahtalar ve klasik ekranların avantajlarını tek bir birleştirilmiş toplantı odası çözümünde bir araya getirir. Toplantı katılımcıları, beyaz tahta içeriklerini, özel bir uygulamaya ihtiyaç duymadan bir dizi akıllı cihaz üzerinden görüntüleyebilir ve açıklama ekleyebilirken toplantıları ve toplantı notlarını şifreleme özelliği sayesinde bilgilerin güvenliği sağlanmış olur. Uzak masaüstü özelliği masaüstüne bağımlılığı ortadan kaldırır; Windows 10 ile çalışanlar dahil bilgisayarınızı masanızın üzerinde bırakabilir ve ofisin herhangi bir yerinden sunum yapabilirsiniz. Toplantılarda iş ve diğer videolu görüşmelerde Skype'ın sunduğu avantajlardan faydalanın.

Parmak dokunuşu ve çift kalem

Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın. Yeni çift kalemlerle çalışanlar, farklı kalemler kullanarak eşzamanlı çalışabilir.

Bölünmüş ekran kaydırma

Etkileşimi optimize etmek için, çok kaynaklı video konferans ve sunum gibi iki farklı kaynağı ve projeyi bir araya getirin.

Kablosuz bağlantı

iProjection Uygulaması kullanan farklı akıllı cihazlardan kolayca kablosuz olarak içerik paylaşın.

Download

2

EPSON EB-1450Ui Teknik Bilgiler.

Download (0)

30 other products in the same category: